Naujienų srautas

Sportas2017.02.21 13:27

Lietuvos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynes gali žaisti Kaune

ELTA 2017.02.21 13:27

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė 2018 metų pasaulio čempionato atrankos varžybų rungtynes su Škotijos ir Anglijos komandomis gali žaisti Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

„Kaip visada, pagrindinis iššūkis – stadionas. Svarstome, kaip galėtume patenkinti škotų ir anglų prašymą suteikti jiems daugiau nei 4000 bilietų. Stadiono klausimas – kaip amerikietiški kalneliai. Iš pradžių svarstėme apie Marijampolę ir Vilnių, tačiau gavome žinių iš Kauno, kad rekonstrukcijos darbai nusikelia keliems mėnesiams. Kadangi statybos nevyks, galbūt bus galimybė žaisti Kaune. Jau esame prašę Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) išimties tvarka leisti rinktinei žaisti S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Reikėtų tik kosmetinio remonto“, – antradienį bendraudamas su žiniasklaidos atstovais pasakojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edvinas Eimontas.

Pasak jo, kadangi rekonstrukcijos darbai nusikelia, būtų naudinga į Kauną atvežti sirgalius ir turistus iš užsienio.

Lietuvos rinktinė su Škotija namuose žais rugsėjo 1 dieną, o su Anglija – spalio 8-ąją. Kovo 26 dieną lietuviai su anglais kovos Londono „Wembley“ stadione, birželį Vilniuje susitiks su slovakais.

E. Eimontas teigė, kad vienas iš LFF strateginių tikslų – įtvirtinti futbolą kaip sportą numeris vienas Lietuvoje. Prie to prisidėtų ir sportiniai rezultatai bei galimybė kuo didesniam žiūrovų skaičiui lankytis rungtynėse.

Kalbėdamas apie artėjančią dvikovą išvykoje su Anglijos komanda, Lietuvos rinktinės žaidėjas Deividas Česnauskis tvirtino, kad futbolininkai ruošiasi ir neketina pasiduoti be kovos.

„Mes savo darbą darome, ruošiamės kovoms. Mūsų tikslas atrankos cikle – užimti kuo aukštesnę vietą, tačiau varžovai stiprūs. Ruošiamės kiekvienoms rungtynėms atskirai. Bus daug draugiškų rungtynių. Tikimės nenuvilti sirgalių ir sukovoti taip, kaip su slovėnais. Visi žaidėjai supranta, ko eina į aikštę, todėl atiduoda visas jėgas“, – sakė D. Česnauskis.

LFF antradienį pasirašė ketverių metų bendradarbiavimo sutartį su automobilių gamintojo BMW įgaliotąja atstove Lietuvoje „Krasta auto“. Bendrovė federacijai perdavė aštuonis automobilius, kurie bus naudojami LFF veikloje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi