Naujienų srautas

Sportas2017.02.21 13:12

Jubiliejinis Vilniaus „Žalgirio“ sezonas: išaugintas biudžetas, staigmenos žiūrovams ir ta pati svajonė

Antradienio popietę Vilniaus miesto savivaldybėje stipriausios šalies futbolo komandos „Žalgirio“ vadovai ir treneriai pristatė naujo sezono gaires. Penkis pastaruosius sezonus konkurencijos nesulaukiantis klubas šiemet vėl vaikysis tą pačią svajonę ir tikisi pagaliau pasiekti Europos taurių grupių varžybų etapą. Šį tikslą žalgiriečiai bandys įgyvendinti išpūtę finansinius raumenis bei gausindami ištikimiausių sirgalių gretas.

A lygos čempionai pasitinka jubiliejinį 70-ąjį sezoną ir žada, kad jis bus išskirtinis.

„Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė atskleidė, jog šiemet klubo biudžetas sudarys 2 279 918 eurų. Jis yra 50 tūkst. didesnis nei buvo pernai.

38 proc. iš jo sudaro Vilniaus miesto savivaldybės dotacija, 35 proc. – rėmėjų ir komercinės veiklos pajamos, 27 proc. – UEFA lėšos.

„Turime gražų sezoną ir gražų gimtadienį. Norime nudažyti miestą žaliai baltai. Svarbiausia, jog turime subalansuotą biudžetą ir dėl to norime padėkoti savo rėmėjams. Norime pasiekti ketvirtą kvalifikacinį etapą ir šį tikslą pasiekti galime tik turėdami tvirtą finansinį užnugarį. Antras tikslas – didinti gerbėjų auditoriją. Šiais metais nemokamai kviesime įvairias socialines grupes į stadioną. Mažiausiai 450 žiūrovų kiekvienas rungtynes stebės nemokamai. Norime turėti tokią auditoriją, kokią turėjo senasis „Žalgirio“ stadionas“, – atskleidė V. Venslovaitienė.

Direktorės teigimu, klubo tikslai futbolo aikštėje ir toliau išliks tokie patys – laimėti viską.

„Laimėti pirmą kartą yra lengva, apginti titulus yra kur kas sunkiau. Norime, kad ir toliau visi trofėjai puoštų Vilniaus miestą“, – kalbėjo klubo vadovė.

„Savivaldybei išlaikyti klubą komandai būtų didelė našta, todėl labai džiaugiamės, kad klubas turi rėmėjų. Netrukus miestas švęs 700-ąjį gimtadienį. Linkiu šiais metais pratęsti pergalių kelią“, – kalbėjo Vilniaus meras ir „Žalgirio“ garbės prezidentas Remigijus Šimašius.

Miesto vicemeras Linas Kvedaravičius prisidėjo prie sveikinimų ir palinkėjo žalgiriečiams pirmą trofėjų iškovoti jau ateinantį sekmadienį per Vilniaus „Sportimos“ manieže vyksiantį LFF Supertaurės mačą.

Ir toliau generalinis A lygos čempiono rėmėjas – lažybų bendrovė „TOPsport“.

„Nors esame kauniečiai ir iš krepšinio pasaulio, tačiau jau penktą sezoną bendradarbiaujame su „Žalgiriu“ ir jubiliejinis sezonas, tad jautėme pareigą prisidėti. Tuo metu kai remiame komandą laimėjome visus įmanomus titulus, tačiau tikslas patekti į Europos taurių pagrindines varžybas išlieka. Labai smagu būtų, kad ši svajonė išsipildytų jubiliejiniame sezone“, – kalbėjo „TOPsport“ vadovas Gintaras Staniulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi