Naujienų srautas

Sportas2017.02.21 10:18

Antradienį Vilniuje D. Kasparaitis atvers duris į Lietuvos rinktinę

BNS 2017.02.21 10:18

Antradienį Vilniaus „Hockey Punks“ aprangą mače su „Juodupe“ vilkėsiantis D. Kasparaitis peržengs svarbią ribą ir nuo 2018 m. galės žaisti Lietuvos rinktinėje.

Antradienį Vilniaus „Pramogų Arenoje“ „Hockey Punks“ rungtynėse su „Juodupe“ ant ledo iščiuoš buvusi NHL žvaigždė Darius Kasparaitis. Šios rungtynės ypatingos tuo, kad po jų legendinis ledo ritulininkas nuo kitų metų sausio 1 d. oficialiai galės atstovauti Lietuvos rinktinei.

Kadangi ankščiau D. Kasparaitis žaidė Rusijos rinktinėje, kad galėtų atstovauti Lietuvai, jis turėjo net 4 sezonus iš eilės sužaisti bent po rungtynes šalies pirmenybėse.

„Hockey Punks“ kalbino dabar jau 44 metų žaidėją ir anksčiau, o debiutavo D. Kasparaitis sostinės komandos sudėtyje 2013-2014 m. sezoną. Tokio amžiaus žaidėjų, gebančių rungtyniauti aukštame lygyje nėra daug, visgi daugelyje Šiaurės Amerikos ir Europos lygų po vieną kitą ilgametį galima surasti. Pavyzdžiui, NHL tebespindi 45 metų čeko Jaromiro Jagro žvaigždė.

„Džiaugiuosi, kad grįžau į Lietuvą. Vėl galėsiu sužaisti Lietuvos čempionate. Girdėjau, kad jo lygis kasmet kyla. Su mūsų rytojaus varžovais galim susitikti pusfinalyje, todėl kovosime tik dėl pergalės. Tikiu, kad „Hockey Punks“ laimės. Po šitų rungtynių pagaliau galėsiu rungtyniauti už Lietuvą. Noriu, kad taip įvyktų, bet iki kitų metų čempionato dar daug laiko. Jeigu kūnas laikys, tai tikrai užsivilksiu rinktinės aprangą. Manau, kad kitą sezoną reikės rimčiau ruoštis, nors ir dabar reguliariai čiuožiu JAV“, – sakė D. Kasparaitis.

Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Juodupės“ prieš sezoną buvo minimi kaip realiausi konkurentai Elektrėnų „Energijai“ kovoje dėl čempionų titulo. Aukštaitijos komanda rungtyniauja stabiliau, o „Pankų“ žaidimas labai banguoja. Tačiau pastaruoju metu jaučiamas pakilimas.

„Hockey Punks“ užregistravo Lietuvos rinktinės vartininką Artūrą Pavliukovą, be to komanda dvi pastarąsias dvikovas laimėjo prieš savo varžovus dideliais skirtumais. Specialistai kalba, kad šios rungtynės – pusfinalio repeticija.

Antradienio „Hockey Punks“ dvikovos su „Juodupe“ pradžia Vilniaus „Pramogų“ arenoje – 20 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi