Sportas

2015.09.08 13:45

Luisas Suarezas rado galingą užtarėją: Mike`ą Tysoną

LRT.lt 2015.09.08 13:45

„Liverpool“ klubo puolėjas Luisas Suarezas, savaitgalį įkandęs futbolo klubo „Chelsea“ gynėjui, surado galingą užtarėją: buvusį profesionalus bokso čempioną Mike`ą Tysoną.  

„Liverpool“ klubo puolėjas Luisas Suarezas, savaitgalį įkandęs futbolo klubo „Chelsea“ gynėjui, surado galingą užtarėją: buvusį profesionalaus bokso čempioną Mike`ą Tysoną.

M. Tysonas, komentuodamas L. Suarezo įkandimą „Chelsea“ gynėjui Branislavui Ivanoviciui, teigė, kad „taip paprasčiausiai įvyksta“.

M. Tysonas išgarsėjo ir tuo, kad 1997 metų dvikovoje dėl pasaulio sunkaus svorio čempiono titulo nukando gabalėlį varžovo Evanderio Holyfieldo ausies – viso pasaulio kameros užfiksavo ir tai, kaip ją išspjauna ant ringo grindų. Kaip informuoja britų „The Independent“, po tos dvikovos boksininkai susitaikė ir, M. Tysonas neabejoja, kad karo kirvį užkas L. Suarezas su B. Ivanoviciumi.

„Jis (Suarezas) įkando, tai paprasčiausiai įvyksta. Aš esu tikras, kad tuo vaikinu (Ivanoviciumi) Suarezas susitars gražiuoju. Aš susitariau su  Evanderiu ir mes toliau gyvename“, – Davido Glenno radijo laidoje teigė buvęs boksininkas.

Anglijos Futbolo asociacija (FA) pradėjo tyrimą dėl „Liverpool“ puolėjo įkandimo. Sprendimas dėl diskvalifikacijos, kuri, prognozuojama, sieks 6-8 mačus, turėtų būti priimtas dar šią savaitę.

Skandalingas incidentas įvyko sekmadienio Anglijos „Premier“  lygos dvikovoje, kuri baigėsi lygiosiomis 2-2. Grumdamiesi dėl kamuolio futbolininkai susistumdė, o galiausiai L. Suarezas įkando varžovui į ranką ir žiniasklaidoje iškart buvo pramintas „kanibalu“.

Po rungtynių 26 metų urugvajietis išplatino viešą atsiprašymą ir tikino asmeniškai paskambinęs Ivanovičiui. Šis papildomų sankcijų nereikalavo ir į teisėsaugą dėl išpuolio nesikreipė. „Liverpool“ klubas vieną lyderių nubaudė pinigine bauda, tačiau pridūrė, kad apie pašalinimą iš komandos nėra svarstoma.

Įdomu tai, kad 2010 metais L. Suarezas jau buvo baustas už panašų veiksmą. Atstovaudamas Amsterdamo „Ajax“ jis įkando Eindhoveno PSV saugui Otmanui Bakkalui ir buvo suspenduotas septynerioms rungtynėms.