Sportas

2017.02.13 14:34

„Neptūno“ valdybos pirmininkas: vėluojame sumokėti atlyginimus 2–3 savaites

LRT.lt2017.02.13 14:34

Klaipėdos „Neptūno“ klubo vadovybė tvirtina, kad per pastarąsias dienas komandoje įvykę pokyčiai tiek žaidėjų sudėtyje, tiek komandos vadovo pasikeitime – tik atsitiktinai sutapusių įvykių virtinė, rašoma klubo pranešime spaudai.

Primenama, kad savaitės viduryje „Neptūno“ legionierius Jimmy Baronas pasinaudojo sutartyje numatyta išpirkos galimybe ir išėjo į Vilniaus „Lietuvos rytą“, kuris jam pasiūlė dvigubai didesnį atlyginimą. „Neptūnas“ tokios sumos pasiūlyti negalėjo. Po dienos nuskambėjo dar viena žinia – dėl vidinių klubo taisyklių pažeidimų, „Neptūną“ buvo priversti palikti du legionieriai – Omari Johnsonas ir Larry Drew. Dar sausio mėnesį komanda atsisveikino ir su Tadu Klimavičiumi.

Šeštadienį, po Klaipėdoje patirto pralaimėjimo prieš Utenos „Juventus“ ekipą (70:79), „Neptūno“ klube įvyko dar vienas pasikeitimas – komandos savininkų sprendimu „Neptūno“ kolektyvą paliko direktorius Osvaldas Kurauskas. Jo pareigas iki atskiro sprendimo laikinai perima ilgametis klubo darbuotojas Algimantas Ercius.

Dėl pasikeitimų žaidėjų gretose ir esamą padėtį „Neptūno“ klubo valdybos pirmininkąas Vytautas Lygnugaris sakė taip: „Noriu paneigti viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad komandą kamuoja finansinės problemos. Mes atsiliekame nuo atlyginimų mokėjimo grafiko vos 2–3 savaites ir net ne viso mėnesinio atlygio dydžio. Ir manau nesame vieninteliai tokie Lietuvoje. Dalis mėnesinio atlygio visada išmokama laiku. Artimiausiu metu pinigų srautas turi būti pakankamas ir tas atsilikimas bus likviduotas.“

Pasiteiravus, kokias taisykles pažeidė iš klubo pašalinti legionieriai – L. Drew ir O. Johnsonas, – A. Lygnugaris atsakė: „Tai yra labai grubus vidaus taisyklių pažeidimas. Dviejų iš komandos išvyksiančių amerikiečių atleidimas niekaip nėra susijęs su piniginiu klausimu.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt