Sportas

2017.02.12 20:01

LRF taurė atiteko „Dragūno“ rankininkams

ELTA2017.02.12 20:01

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) „Basement“ vyrų taurės turnyre sekmadienį triumfavo Klaipėdos „Dragūno“ komanda.

Jau prieš prasidedant finalui buvo aišku, jog taurė turės naują savininką, kadangi pusfinalyje „Vilnius“ kiek netikėtai eliminavo pernykštį čempioną Kauno „Granitą-Karį“ ir prasiskynė kelią į finalą, kur jų jau laukė daugkartinis čempionas Klaipėdos „Dragūnas“.

Susitikimą kiek geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie netruko įgyti dviejų įvarčių pranašumą (2:0), tačiau vilniečiai į tai sugebėjo atsakyti trimis įvarčiais ir išsiveržti į priekį (2:3). Tuomet savo fantastišką pasirodymą pradėjo Lukas Juškėnas, kurio įvarčiai į priekį vėl išvedė uostamiesčio rankininkus (6:4), o po dar kelių minučių „Dragūnas“ susikrovė dar solidesnį pranašumą (11:6). Vis dėlto vilniečiai kėlinį užbaigė sėkmingiau ir savąjį atsilikimą sumažino.

Antrojo kėlinio pradžia ir vėl sėkmingiau susiklostė „Dragūnui“ kuris susikrovė keturių įvarčių persvarą (18:14). „Vilnius“ dar pabandė perlaužti rungtynių eigą ir sušvelnino atsilikimą iki minimumo (17:18). Maža to, Vilniaus rankininkai dar turėjo ir kiekybinį pranašumą, bet būtent tuomet Klaipėdos „Dragūnas“ surengė lemiamą spurtą, po kurio sostinės ekipa nebeatsigavo. Likus iki rungtynių pabaigos vos dešimt minučių ekipas skyrė jau penki įvarčiai (26:21) ir tai garantavo „Dragūnui“ ramią rungtynių pabaigą.

„Dragūnui“ Lukas Juškenas pelnė net 13 įvarčių, Arvydas Bučius pridėjo 4.

„Vilniaus“ gretose po 8 sykius pasižymėjo Martynas Žala ir Petras Raupėnas, 4 – Martynas Lapinskas.

„Varžovai niekuo nenustebino, o mes sužaidėme gana geras rungtynes, padarėme mažai klaidų. Visos komandos finaliniam ketverte buvo apylygės, todėl treneris akcentavo mūsų pačių žaidimą. Džiugu, jog pavyko iškovoti šį trofėjų Klaipėdai“, – sakė naudingiausias rungtynių žaidėjas L. Juškėnas.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.