Sportas

2017.02.10 20:36

„Neptūno“ atstovas patvirtino – O. Johnsonas ir L. Drew atleisti

Paulius Cubera, 15min.lt 2017.02.10 20:36

Klaipėdos „Neptūną“ ir toliau drasko permainos. Vilniaus „Lietuvos rytui“ prisiviliojus rezultatyviausią žaidėją Jimmy Baroną uostamiesčio klubas liko be dar dviejų krepšininkų. Larry Drew ir Omari Johnsonas pažeidė klubo drausmę ir yra atleisti.

„Neptūno“ atstovas spaudai Algimantas Ercius portalui 24sek patvirtino šią informaciją: „Taip, jie pažeidė klubo vidaus taisykles, yra atleisti ir jau rytoj (šeštadienį) nežais.“

Klaipėdiečiai per šią savaitę patyrė didelį smūgį – prarado tris žaidėjus. Ar nebuvo galima situacijos su L. Drew ir O. Johnsonu išspręsti kitaip?

„Žinote, yra klubo taisyklės, yra profesionalūs kontraktai, jei pradėsi nuolaidžiauti, drausmę pažeidinės ir kiti. Tai buvo bendras klubo ir trenerio sprendimas“, – teigė A. Ercius.

Su „Neptūno“ direktoriumi Osvaldu Kurauskus penktadienį susisiekti nepavyko. Po J.Barono išėjimo jis ketvirtadienį 24sek patikino, kad atlyginimai mokami laiku.

26 metų 188 cm ūgio L. Drew buvo vienas „Neptūno“ lyderių. LKL čempionate įžaidėjas rinko po 8,2 taško ir atliko po 5,6 rezultatyvaus perdavimo (daugiausiai komandoje).

27 metų 206 cm ūgio O. Johnsonas prie komandos prisijungė jau sezonui prasidėjus, 2016 metų lapkritį. Per dvylika LKL rungtynių jamaikietis rinko po 8,1 taško ir 4,8 atkovoto kamuolio.

FIBA Čempionų lygoje žaidėjų statistika buvo panaši. L. Drew rinko po 9,2 taško ir 5,3 atkovoto kamuolio, o O. Johnsonas – po 8,3 taško ir 5,7 atk. kam.

Komandoje liko vienintelis legionierius – Jerai Grantas.

LKL pirmenybėse „Neptūnas“ gali registruoti tik du žaidėjus ir tai turi padaryti iki kovo 13 dienos. FIBA Čempionų lygoje naujų žaidėjų registracija leidžiama tik iki vasario 24 dienos.