Sportas

2015.09.08 13:45

„Prienų“ vyr. treneriui V. Šeškui LKL skyrė įspėjimą

LRT.lt2015.09.08 13:45

Prienų „Prienų“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus neturės tuštinti piniginės ir mokėti baudos Lietuvos krepšinio lygai (LKL) už neapgalvotai pasakytus žodžius apie Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynes.

Prienų „Prienų“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus neturės tuštinti piniginės ir mokėti baudos Lietuvos krepšinio lygai (LKL) už neapgalvotai pasakytus žodžius apie Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ rungtynes.

Jam LKL nusprendė skirti tik įspėjimą, praneša portalas krepšinis.net. Toks sprendimas priimtas, nes iki šiol strategas į lygos „sargų“ akiratį nebuvo patekęs.

LKL atstovė spaudai Raminta Kaminskaitė portalui krepsinis.net patvirtino, kad V. Šeškus nepateikė jokių faktinių įrodymų, kurie patvirtintų jo kalbas apie neva iš anksto sutartą rungtynių baigtį. 

Primename, kad V. Šeškus rungtynių skaidrumu suabejojo po „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ rungtynių, kurias po pratęsimo rezultatu 73:70 laimėjo vilniečiai.

Po tokių V. Šeškaus žodžių „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ klubai kreipėsi į LKL ir prašė arba pateikti faktus, arba paneigti informaciją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt