Sportas

2017.02.05 16:05

Į JAV išvykęs E. Stanionis dirbs su M. Pacquiao treneriu

ELTA 2017.02.05 16:05

Vienas geriausių Lietuvos boksininkų Eimantas Stanionis palieką mėgėjų boksą ir keliasi JAV.

22-ejų metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis pasirašė sutartį su „Ringstar Sports“ organizacija ir galės dalyvauti profesionalų kovose. E. Stanionį treniruos Freddie Roachas, tarp kurio auklėtinių – žinomas Filipinų boksininkas, ne kartą pasaulio čempiono diržus iškovojęs Manny Pacquiao.

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse E. Stanionis savo pasirodymą baigė aštuntfinalyje, bet liko labai nepatenkintas teisėjavimu. Lietuvos boksininkas prisipažino, kad mėgėjų turnyruose nebedalyvaus, bet galvoja apie 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes. Pagal naujas taisykles, olimpinėse žaidynėse yra leidžiama dalyvauti ir profesionalams.

„Po olimpinių gavau kelis pasiūlymus iš Japonijos, JAV, bet geriausias sąlygos pasiūlytos buvo būtent čia. Treniruosiuosi pas M. Pacquiao trenerį F. Roachą. Mėgėjų varžybose nedalyvausiu, bet stengsiuosi patekti į Tokijo olimpines žaidynes. Šiais metais didelių tikslų nekeliu. Reikia laimėti visas kovas ir tiesiog sunkiai dirbti“, – naujienų agentūrai ELTA sakė E. Stanionis.