2017.02.01 23:04

„Lietuvos ryto“ krepšininkai turėjo pripažinti „Hapoel“ ekipos pranašumą

ELTA2017.02.01 23:04

Europos vyrų krepšinio taurės (EuroCup) turnyro antrojo etapo G grupės rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 77:84 (19:22, 20:25, 23:14, 15:23) pralaimėjo Jeruzalės „Hapoel Bank Yahav“ (Izraelis) ekipai.

Vilniečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 19:22, o prieš ilgąją pertrauką – 39:47. Trečiąjį ketvirtį svečiai laimėjo 23:14 ir prieš lemiamą kėlinį įgijo minimalų pranašumą 62:61. Vis dėlto paskutinę 10 minučių atkarpą sėkmingiau sužaidė aikštės šeimininkai.

„Lietuvos rytui“ (2 pergalės/3 pralaimėjimai) Clevinas Hannah pelnė 14 taškų, Rokas Giedraitis surinko 12 taškų, Corey Fisheris ir Davidas Loganas pridėjo po 10 taškų.

„Hapoel“ (4/1) ekipai 23 taškus pelnė Tarence`as Kinsey, 14 – Lioras Eliyahu, 13 – Travisas Petersonas, po 12 – Curtis Jerrellsas ir Amare Stoudemire`as.

Pirmajame rate vilniečiai pralaimėjo Jeruzalės komandai 76:80.

Paskutines antrojo etapo rungtynes „Lietuvos rytas“ žais vasario 8 dieną namuose su Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ekipa.