Naujienų srautas

Sportas2017.01.27 07:52

LTOK renkasi į Generalinės asamblėjos sesiją

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.01.27 07:52

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) penktadienį renkasi į Generalinės asamblėjos sesiją. Joje bus aptarta praėjusių metų veiklos ataskaita ir olimpinio ciklo iki 2020-ųjų programa. Tačiau, pasikeitus Olimpinio sporto centro finansavimo tvarkai, olimpinių sporto šakų federacijos labiausiai laukia šių metų biudžeto pristatymo.

Kūno kultūros ir sporto departamentui (KKSD) inicijavus Olimpinio sporto centro finansavimo tvarkos reformą, sporto šakų federacijos nebežino, kaip bus finansuojama jų veikla ir perspektyviausi sportininkai. Sutartis su centru yra pasirašę 60 sportininkų, jiems garantuojamas 20-ies tūkstančių eurų metinis finansavimas.

Tokia tvarka glumina federacijas, kurios laukia atsakymų, kaip bus remiami kiti į aukščiausio sportinio meistriškumo sąrašus nepatenkantys perspektyviausi atletai. Reformos šalininkai tikisi daugiau skaidrumo ir atsakomybės už sportininkų rezultatus ir trūkstamų lėšų siūlo ieškoti šalies olimpinio komiteto biudžete. Pernai jis siekė 7 milijonus eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi