Sportas

2017.01.23 21:35

Futbolininkas E. Jankauskas karjerą tęs Slovakijoje

ELTA 2017.01.23 21:35

Lietuvos futbolininkas Eligijus Jankauskas palieka Marijampolės „Sūduvą“ ir atstovaus Slovakijos čempionato lyderei „Žilina“ ekipai, praneša fksuduva.lt.

2016 metų vasarą į „Sūduvą“ atvykęs 18-metis futbolininkas gavo daug galimybių atsiskleisti ir A lygoje sužaidė 16 rungtynių, per kurias pelnė du įvarčius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Taip pat žaidėjas atliko svarbų vaidmenį abejose klubo rungtynėse Europos lygos atrankos rungtynėse su „Midtjylland“ (Danija) ekipa.

„Sūduvos“ klubas aktyviai ieškojo 18-mečiui futbolininkui potencialios naujos karjeros stotelės. Susidomėjimas iš „Žilina“ klubo buvo solidžiausias, todėl buvo nuspręsta sudaryti sąlygas dalyvauti būtent Slovakijos klubo peržiūroje. Treniruočių ir draugiškų rungtynių metu E. Jankauskas paliko teigiamą įspūdį, todėl klubams liko susitarti dėl sutartį turinčio žaidėjo perėjimo sąlygų.

„Marijampolės „Sūduva“ yra suinteresuota kiekvieno žaidėjo tobulėjimu ir augimu. Tai yra ir geros sąlygos rungtyniauti Marijampolėje, ir galimybių užsienyje paieška visiems tam potencialo turintiems klubo žaidėjams. E. Jankausko atveju turėjome siekiamybę, kad į užsienio klubą jis vyktų kaip potencialus pagrindinės komandos žaidėjas. Atvejis su „Žilina“ šį reikalavimą atitiko, todėl dabar viskas yra paties žaidėjo rankose. Belieka palinkėti jam sėkmės ir už žaidimą „Sūduvoje“, – sakė Marijampolės klubo prezidentas Vidmantas Murauskas.