Naujienų srautas

Sportas2017.01.19 21:55

„Trakai“ turi naują vyriausiąjį trenerį

BNS 2017.01.19 21:55

Dvejus metus iš eilės A lygos sidabrą iškovoję „Trakų“ futbolininkai naująjį sezoną pradės vedami naujojo vyriausiojo trenerio iš Rusijos Olego Vasilenkos. Jis poste pakeitė buvusį strategą ukrainietį Sergejų Kovalecą.

Naujo „Trakų“ vedlio dosjė – sėkmingas darbas su jaunimu, įtraukiant jį į pagrindinę komandą, Sočio projektas bei darbas su Guusu Hiddinku Machačkalos „Anži“ klube.

„Visų pirma, mane „Trakai“ papirko savo ambicijomis. Kai pirmąkart bendravau su prezidentu, supratau, kad jis „gyvena“ klube. Patikėkite, daugelyje klubų to trūksta. Kalbant apie komandą, tai man užteko dviejų treniruočių, kad pamatyčiau, jog čia nėra atskirų grupuočių, jog jie yra tikra komanda. Komanda, kuri tiki, jog gali dar daugiau“, – dėstė naujasis „Trakų“ strategas.

O. Vasilenko į Lietuvą atvyko dar praėjusią savaitę bei iš žiūrovo pozicijų stebėjo savo būsimų auklėtinių žaidimą „Winter CUP“ turnyro starte.

„Galiu vertinti tik tai, kad žaidėjai stengėsi ir tam atidavė daug jėgų. Nepamirškite, kad jie tik savaitė po atostogų. Dabar turime penkias savaites, kad trūkumus paverstumėme privalumais. Kažkas gali sakyti, kad penkios savaitės nedaug, tačiau aš vadovaujuosi tuo, kad turime tai, ką turime. Todėl turime tai priimti ir žaisti pagal tokias taisykles“, – sakė O. Vasilenko.

Šią savaitę komanda dar treniruosis Lietuvos sostinėje, o pirmadienį išvyks į turnyrą Baltarusijoje, kuriame be riterių taip pat dalyvaus Bresto „Dinamo“, „Ventspils“ bei Jihlavos „Vysočina“ klubas iš Čekijos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi