Sportas

2017.01.16 12:29

N. Rosbergas ir L. Hamiltonas – kokie jie už lenktynių trasos ribų?

LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“, LRT.lt2017.01.16 12:29

Tapęs 2016 metų „Formulės-1“ pasaulio lenktynių čempionu Nico Rosbergas atsisveikino su didžiuoju sportu. Smarkiausias jo konkurentas lenktynių trasoje buvo Lewisas Hamiltonas. „Euromaxx“ jiems surengė kitokias varžybas – kuriam geriau sekasi už lenktynių trasos ribų. 

Britų lenktynininkas L. Hamiltonas moka save pristatyti. Jam patinka būti dėmesio centre.

„Kad būtum popžvaigždė, turi būti dainininkas. Taip, man patinka muzika ir aš keliauju po visą pasaulį. Ko gero, keliauju daugiausia iš visų lenktynininkų ir dirbu, tikriausiai, daugiausia iš visų, bet man tai patinka“, – giriasi L. Hamiltonas.

31 metų lenktynininkas laksto iš vieno vakarėlio į kitą. N. Rosbergas – jo priešingybė. „Formulės-1“ žvaigždei iš Vokietijos labiau patinka būti su žmona Vivian ir jų mažąja dukrele Alaia.

„Šis sportas labai greitas. Lenktynėms pasibaigus apie jas daugiau nebegalvoji. Ilgiuosi to laiko, kurį galiu praleisti su savo šeima. Praėjusios varžybos mano savijautai įtakos neturi“, – prisipažįsta N. Rosbergas.

N. Rosbergas su žmona, AFP/Scanpix nuotr.

N. Rosbergas gerai pažįsta lenktynių šurmulį. Legendinio suomių „Formulės-1“ lenktynininko Keke Rosbergo sūnus, galima sakyti, užaugo pasaulio trasose, o ankstyvoje jaunystėje pats pradėjo lenktyniauti. Jo rėmėjas buvo garsiausias muzikos transliuotojas. Monake jis gana anksti pasinėrė į prabangų gyvenimą.

„Monakas – ypatingas miestas. Čia puiki atmosfera, prabanga, žavesys ir visa kita“, – pasakoja lenktynininkas.

N. Rosbergas neabejingas automobiliams – ne tik profesiniame, bet ir asmeniniame gyvenime. Jam patinka drauge su savo kaimynu, princu Albertu, po kunigaikštystę pasivažinėti senoviniais automobiliais. Vandenyje pirmenybę jis teikia greitaeigiams kateriams.

Monake dabar gyvena ir L. Hamiltonas. Jam irgi patinka plaukioti greitais motoriniais laivais.

Nutrūktgalviui patinka tatuiruotės, jis reklamuoja prabangius mados ženklus ir bičiuliaujasi su garsiomis manekenėmis, pavyzdžiui, Eva Padberg. Jam patinka toks vienišiaus gyvenimas.

„Kai nevyksta „Formulės-1“ varžybos, einu į įvairiausius vakarėlius, renginius. Aišku, ten matai daug gražių merginų ir nori, kad jos tave pastebėtų, kaip ir tu jas pastebi. Dabar aš tiesiog pasinėręs į tokį gyvenimą. Nerealu!“ – tikina L. Hamiltonas.

Nė vienas „Formulės-1“ lenktynininkas nesimėgauja tokiu gerbėjų dėmesiu už trasos ribų kaip L. Hamiltonas. Jis karaliauja net ir reklamose.

N. Rosbergui šioje srityje sunku su juo lygiuotis, bet jis puikus automobilių gamintojo, tiekiančio jam lenktyninius automobilius, ambasadorius.

„Gal Nico ir rimtesnis, bet Lewisas daug linksmesnis ir nepaprastai talentingas“, – sako buvusi lenktynininkė Susie Wolff.

Jų konkurencija lenktynių trasoje persikėlė ir į socialinius tinklus. L. Hamiltonas čia dažnai publikuoja savo kūrybiškumo pavyzdžius, o N. Rosbergas mėgsta pasidalyti asmeninėmis pergalėmis.

Abu lenktynininkai konkuruoja, kas internete surinks daugiau paspaudimų „patinka“. Taigi jie abu eina petys petin ne tik lenktynių trasoje, bet ir už jos ribų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt