Naujienų srautas

Sportas2017.01.13 21:06

Nesėkmių ruožas užsitęsė: „Žalgiris“ pralaimėjo ir Eurolygos autsaideriui

15min.lt 2017.01.13 21:06

Absoliutus Eurolygos autsaideris Stambulo „Galatasaray“ buvo pralaimėjęs ketverias rungtynes iš eilės, tačiau Kauno „Žalgiriui“ pratęsti turkų klubo agonijos nepavyko. Penktadienio vakarą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai didžiausiame Turkijos mieste patyrė apmaudžią nesėkmę 79:87 (17:17, 17:23, 23:25, 22:22).

Apie dvikovą „Abdi Ipekči“ arenoje vėl bus kalbama, kaip apie mačą, kurį kauniečiai galėjo laimėti. „Galatasaray“ nedemonstravo įspūdingo žaidimo, tačiau Lietuvos čempionai varžovams suteikė pernelyg daug progų.

Kauniečių galimybes labai apribojo antrojo kėlinio pradžioje komandos kapitono Pauliaus Jankūno gauta trečioji asmeninė pražanga. O kaip jau šį sezoną tapo įprasta, be savo emocinio lyderio „Žalgiriui“ žaisti sekasi ypač sunkiai.

Iš P. Jankūno komandos lyderio estafetę neblogai perėmė Brockas Motumas. Australas rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, bet labai gerai įsijungė į žaidimą, žaidė drąsiai ir agresyviai ir jau iki pertraukos savo sąskaitoje turėjo dviženklį taškų skaičių (11), bet išgelbėti nuo nesėkmės nesugebėjo nei jis, nei kuris kitas žalgirietis.

Kauniečiai rado jėgų pakilti po to, kai trečio kėlinio viduryje „Galatasaray“ turėjo dviženklę persvarą ir ketvirtajame kėlinyje P. Jankūnas buvo du kartus sumažinęs deficitą iki minimumo, tačiau perlaužti rungtynių svečiai taip ir nesugebėjo.

„Galatasaray“ šį sezoną pergales iškovojo tik namuose, o „Žalgiriui“ Kaune nusileido 75:87.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi