Sportas

2017.01.10 20:54

„Neptūno“ agonija tęsiasi – pralaimėjo ir šaltuose Salonikuose

15min.lt 2017.01.10 20:54

Antradienio vakarą kuriozinėse FIBA Čempionų lygos rungtynėse Graikijoje Klaipėdos „Neptūnas“ 73:82 (18:18, 17:26, 12:18, 26:20) nusileido Salonikų PAOK ekipai ir patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės. Visuose turnyruose tai buvo jau septinta Klaipėdos klubo nesėkmė iš eilės. Klaipėdiečiams nepadėjo net ir tuščios Salonikų arenos tribūnos.

Ketvirtą pralaimėjimą turnyre patyręs „Neptūno“ klubas C grupėje užima antrą vietą, tačiau po šio turo gali smuktelti ir žemiau.

„Neptūnui“ yra itin svarbu laimėti C grupę arba užimti antrąją vietą. Grupių nugalėtojai ir trys geriausios antrąsias vietas užėmusios ekipos keliauja tiesiai į aštuntfinalį ir išvengia papildomo atrankos etapo.

Po dviejų kėlinių PAOK pirmavo 44:35. Pagrindinis to kaltininkas – Thaddusas McFaddenas, kuris per pirmąją rungtynių pusę pelnė net 22 taškus.

Per trečiąjį kėlinį graikų pranašumas išaugo iki 15 taškų. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas sumenko iki 3 taškų ir užvirė lemiama kova. Tačiau likus žaisti minutę, lemiamos atakos metu, O. Johnsonas sužingsniavo ir PAOK šventė pergalę su Th. McFaddeno tritaškiu.

Klaipėdos klubui tragiškai nesiseka ir Lietuvos čempionate – „Neptūnas“ patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės.

Klaipėdos „Neptūnas“ Salonikuose susidūrė su nesklandumais – dėl itin šaltos PAOK sporto salės nuspręsta atšaukti turėjusią vykti rytinę treniruotę.

Rungtynių metu krepšininkai žaidė marškinėliais ilgomis rankovėmis, o atsarginiai buvo su striukėmis. Negana to, dėl šalčio Salonikų arena buvo praktiškai tuščia.

„Neptūno“ klubas dėl šios susidariusios situacijos ketino pareikšti pretenziją organizatoriams ir rašyti skundą FIBAI.

Dėl traumų „Neptūnui“ šiose rungtynėse nepadėjo Martynas Mažeika, Arvydas Šikšnius ir Arnas Butkevičius. Jie liko Klaipėdoje.