Sportas

2012.06.27 12:25

M. Gecevičius lieka „Olympiakos“ komandoje

Eurolygos čempiono titulą su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa praėjusį sezoną iškovojęs Martynas Gecevičius lieka Graikijoje. 

Eurolygos čempiono titulą su Pirėjo „Olympiakos“ ekipa praėjusį sezoną iškovojęs Martynas Gecevičius lieka Graikijoje.

„Olympiakos“ klubo vadovai liko patenkinti 24 metų 188 cm ūgio lietuvio žaidimu ir nepasinaudojo kontrakte numatyta galimybe iki birželio 15 d. nutraukti dar sezoną galiosiančią sutartį.

„Dar prieš grįždamas į Lietuvą žinojau, kad jie nori mane pasilikti, – tinklalapiui BasketNews.lt sakė M. Gecevičius. – Manimi visi buvo patenkinti, todėl nebuvo galimybės nelikti komandoje.“

Praėjusį sezoną Eurolygoje jis vidutiniškai rinkdavo po 6,2 taško, o Graikijos pirmenybėse pelnydavo po 7,7 taško per rungtynes, tritaškius mesdamas 45,4 proc. taiklumu.

Šiuo metu Lietuvoje laiką leidžiantis M. Gecevičius dar savaitę ketina ilsėtis, o nuo liepos pradės individualiai treniruotis ir rengtis naujam sezonui.

Į „Olympiakos“ ekipos treniruočių stovyklas lietuvis turėtų grįžti rugpjūčio viduryje, o tikslesnė pasirengimo sezonui data paaiškės komandai paskyrus naują vyriausiąjį trenerį. Į Eurolygos čempionų sostą „raudonuosius“ atvedęs Dušanas Ivkovičius nusprendė trauktis iš ekipos ir pailsėti.

Martynai, Lietuvos žiniasklaidoje buvo pasirodę gandų, kad paliksi Graikiją. Ar jiems buvo pagrindo?

Į gandus nekreipiau dėmesio, nes dar prieš grįždamas į Lietuvą žinojau, kad jie nori mane pasilikti. Gandų yra labai daug, tačiau jais tikėti nėra prasmės. Pirmiausiai reikėtų sulaukti oficialių žinių iš klubo. 

Ar esi patenkintas, kad lieki „Olympiakos“ ekipoje?

Taip, man viskas ten tiko, sezonas taip pat buvo labai geras. Nematau jokios priežasties, kodėl turėčiau ieškoti kažko kito ar nervintis, kad jie nori mane pasilikti. Tai būtų netgi juokinga.

Nesinorėtų rungtyniauti tokioje komandoje, kuri tau skirtų didesnį vaidmenį?

Žinote, kaip būna... Vieną sezoną žaidi daugiau, kitą – mažiau. Gali būti, kad nuvažiavęs į silpnesnę komandą žaisi dar mažiau, o galbūt kitą sezoną pasikeitus treneriui žaisiu dar daugiau. Dėl tokių dalykų verkti nereikia. Rungtyniaudavau beveik po 20 minučių Eurolygoje, beveik tiek pat – Graikijos čempionate. Kadangi buvau ne starto penketo krepšininkas ir keičiau Vassilį Spanoulį, tiek laiko man užteko.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra užsiminė skambinęs tau, kai traumą patyrė Renaldas Seibutis. Apie ką kalbėjotės?

Treneris pasiūlė prisidėti prie rinktinės, nes komandai trūko žaidėjų, tačiau aš jau buvau susiplanavęs vasarą ir neturėdamas jokių garantijų nebenorėjau keisti savo planų.

Tapai Eurolygos čempionu, bet kvietimo į rinktinę nesulaukei. Nejauti nuoskaudos?

Tai ne mano sprendimas. Aišku, buvo kažkiek nemalonu, bet tikrai nėra taip, kad verkčiau ir gailėčiausi. Treneris paaiškino savo sprendimą, o aš jį suprantu. Dabar jau nėra prasmės to gailėtis.