2017.01.06 10:39

J. Valančiūno indėlis į pergalę – solidus dvigubas dublis

basketnews.lt2017.01.06 10:39

Kyle`as Lowry antrą kartą per dvi savaites tapo Jutos „Jazz“ (22-15) galvos skausmu. Toronto „Raptors“ (24-11) gynėjas ketvirtajame kėlinyje pelnė 16 iš savo 33 taškų ir jo atstovaujama ekipa namie laimėjo (18:27, 30:25, 23:21, 30:20).

Prieš dvi savaites Lowry Solt Leik Sityje per lemiamą kėlinį surinko 19 taškų, o abejose rungtynėse „Raptors“ naikino varžovų persvarą. Šį kartą Toronto klubas išsikapstė iš 11 taškų duobės, o besivejančiųjų vaidmenyje buvo net 44 mačo minutes.

Pirmą kartą „Raptors“ išsiveržė į priekį iki mačo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 4 minutes, kai DeMaro DeRozano metimas persvėrė rezultatą 89:88. Netrukus D. DeRozanas įdėjo į krepšį, o K. Lowry pataikė tritaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 6 taškų.