Naujienų srautas

Sportas2017.01.06 09:50

Po sunkumų atsitiesęs A. Juknevičius: privalome atkovoti prarastą laiką

LRT.lt 2017.01.06 09:50

Didžiulio susidomėjimo Lietuvoje sulaukiančiame Dakaro ralio maratone ketvirtadienio popietę prasidėjo ketvirtasis varžybų etapas. Bene 7 valandas aukštikalnėse vykusiame greičio ruože praleidęs lietuvis Antanas Juknevičius sugebėjo atsitiesti po greičio ruožo pradžioje prarasto laiko ir užėmė 29-ą vietą, bendroje įskaitoje ekipažas yra 21-oje vietoje, rašoma pranešime spaudai.

521 km – tiek iš viso ketvirtajame Dakaro ralio etape reikėjo įveikti lenktynininkams važiuojant nuo San Salvadro de Jujuy miesto į Tupizos gyvenvietę Bolivijoje. 416 km besitęsiančioje matuojamo laiko atkarpoje sportininkų laukė pirmosios 2017-ųjų Dakaro kopų sekcijos ir rimtas aukštis – trasa driekėsi vidutiniškai 3500 m virš jūros lygio. Šiame etape lyderių 20-ukas keitėsi su kiekvienu įskaitiniu punktu, o daugiau nei 15-a sportininkų išvis nerado pirmojo įskaitinio punkto.

„Ką organizatoriai žadėjo – tą ir davė. Dariui šiandien buvo toks krikštas, kokie retai būna – pirmuose keliasdešimtyje kilometrų praradome visiškai bet kokią trasos orientyrą. Toje pačioje vietoje kokie dar 30 automobilių suko ratus. Vienų lyderių vėžios į vieną pusę, kitų – į priešingą. Manau, daug kas net nerado to pirmojo punkto, kurį mes galiausiai paėmėme“, – apie navigacinius sunkumus trasos pradžioje pasakojo „CRAFT Bearings“ komandos pilotas A. Juknevičius. 

„Vėliau jau bandėme atkovoti tą prarastą laiką, spaudėm. Na, bet čia nieko nepadarysi, pasimokysime iš klaidų ir stengsimės tą valandą atkovoti kitomis dienomis.“

Persikėlę į Boliviją, Dakaro dalyviai čia užtruks bene 4 dienas – šalyje bus surengti 4 ralio etapai, kurių paskutiniame lenktynininkai grįš į Argentiną.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi