Naujienų srautas

Sportas2017.01.04 11:49

Į Vilnių atvykęs A. Stoudamire`as: „Lietuvos ryto“ žaidimo stilius – labai unikalus

ELTA 2017.01.04 11:49

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas trečiadienį namuose žaidžia Europos taurės (EuroCup) turnyro rungtynes su Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) ekipa. Sostinės komandos varžovai į vakarinę treniruotę „Siemens“ antradienį arenoje atvyko gerai nusiteikę.

Kaip skelbia „Lietuvos ryto“ interneto svetainė, „Hapoel“ žaidėjai stebėjosi neseniai iškritusiu sniegu, o vyriausiojo trenerio Simone Pianigiani asistentas Marcelo Nicola teigė, kad Europos taurės turnyre ekipos tikslai – patys aukščiausi.

„Smagu sugrįžti į „Siemens“ areną. Čia teko pasidarbuoti jaučiant komandos žmonių palaikymą. Vertinu Vilniuje sukauptą vertingą patirtį ir pamenu tik teigiamus dalykus. „Hapoel“ yra labai gerai organizuotas ir ambicingas klubas, kuris yra užsibrėžęs pasiekti labai aukštus tikslus. Jeruzalės ekipa stengiasi tobulėti ir vystytis, kad patektų tarp pajėgiausių Senojo žemyno klubų. Pasirodymą Europos taurės turnyre pradėjome itin gerai – iškovojome tris pergales iš eilės. Tuomet mus pradėjo persekioti nesėkmės, tačiau galiausiai grupėje, kurioje rungtyniavo tikrai pajėgios komandos, užėmėme antrąją vietą. Likome patenkinti šiuo rezultatu ir dabar ruošiamės antrajam etapui“, – kalbėjo buvęs „Lietuvos ryto“ treneris.

„Hapoel“ komandos lyderis ir vienas iš savininkų, buvęs NBA žaidėjas Amare`as Stoudamire`as tikėjosi, kad rungtynėse suveiks jų paruoštas planas.

„Lietuvoje esame tik kelias valandas, matėme ir sniegą, tačiau kol kas viskas puiku. Kai žaidžiame kaip komanda, pasižymime labai gera gynyba. Puolime turime kelis energingus krepšininkus, kurie gali lengvai rinkti taškus. Privalėsime demonstruoti komandinį krepšinį, tačiau esame pajėgūs abejose aikštės pusėse. Rungtynėse su „Lietuvos rytu“ reikės nelaužyti trenerio nurodymų, kuriuos jau esame aptarę bei dar paruošime per būsimas treniruotes. Turime nustatę rungtynių planą ir tikimės, kad jis bus sėkmingas. Vilniaus klubo žaidimo stilius labai unikalus, o puolime „Lietuvos rytas“ demonstruoja itin rezultatyvų žaidimą. Turėsime aktyviai dirbti, kad juos sulaikytume. Nebus lengva, tačiau tikiuosi, kad mums pavyks“, – kalbėjo buvusi NBA žvaigždė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi