2022.01.15 08:00

NBA naktis: naujoko vedamos „Warriors“ ekipos pergalė ir pergalingas Dončičiaus trigubas dublis

LRT.lt2022.01.15 08:00

San Fransisko „Warriors“ (31/11) ekipa išvykoje sutriuškino Čikagos „Bulls“ (27/13) krepšininkus.

„Warriors“ pergalę pasiekė rezultatu 138:96 (37:28, 41:19, 34:25, 26:24).

San Fransisko ekipos krepšininkai nesnaudė ir triuškinamą pranašumą susikrovė jau antrajame kėlinyje. Per likusį rungtynių laiką „Warriors“ ne tik išlaikė, bet dar ir padidino savo turėtą persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė praėjusiais metais NBA naujokų biržoje pakviestas Jonathanas Kuminga, kuris pelnė 25 taškus.

„Bulls“ ekipos išsiskyrė 19 taškų pelnęs Nikola Vucevičius, kuris taip pat atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“ ekipos lyderis Zachas LaVine`as patyrė traumą pirmojo kėlinio metu, jam bus atliekamas magnetinio rezonanso tyrimas.

„Warriors“: J. Kuminga 25, J. Poole`as 22, A. Wigginsas 21, S. Curry 19, D. Lee 11, K. Looney 10.

„Bulls“: C. White`as 20, N. Vucevičius 19, D. DeRozanas 17, L. Ballas 15.

Dalaso „Mavericks“ (23/19) krepšininkai išvykoje 112:85 (25:29, 25:26, 34:18, 28:12) susidorojo su Memfio „Grizzlies“ (30:15) ekipa.

Nors pirmuosius du kėlinius priekyje buvo „Grizzlies“, tačiau viskas pasikeitė po ilgosios pertraukos ir prieš lemiamą ketvirtį jau 11 taškų pranašumą turėjo „Mavericks“. Dalaso ekipa dar labiau padidino savo pranašumą ketvirtajame kėlinyje ir iškovojo pelnytą pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Luka Dončičius, kuris surinko 27 taškus, atkovojo 12 kmauolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Memfio ekipoje išsiskyrė Ja Morantas, kuris pridėjo 19 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: L. Dončičius 27, T. Hardaway`us 16, J. Brunsonas ir M. Chrissas po 15, D. Finney`us-Smithas ir D. Powellas po 13, R. Bullockas 10.

„Grizzlies“: J. Morantas 19, D. Bane`as 16, K. Andersonas 12.