Sabonis surinko dvigubą dublį, bet „Pacers“ krito prieš „Suns“ ekipą

LRT.lt2022.01.15 07:18

Indianos „Pacers“ (15/28) ekipa nesugebėjo apginti namų tvirtovės nuo Fynikso „Suns“ (32/9) krepšininkų.

„Pacers“ pralaimėjo rezultatu 94:112 (19:23, 19:23, 38:34, 18:32).

Domantas Sabonis Indianos ekipai per 37 minutes pridėjo 14 (3/7 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud. met.) taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, po du kartus suklydo ir prasižengė.

„Suns“ ekipa priekyje buvo nuo pat rungtynių pradžios ir „Pacers“ trumpam į priekį išsiveržė tik trečiojo kėlinio pabaigoje.

Tačiau „Suns“ pateikė galingą atsakymą – ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 16:2, susikūrė solidžią persvarą ir ją išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

„Suns“ ekipą į pergalę vedė Devinas Bookeris, kuris pelnė 35 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Indianos ekipos gretose išsiskyrė Justinas Holiday`us, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau trečiasis „Pacers“ pralaimėjimas paeiliui ir 9-asis per pastarąsias 10 rungtynių.

„Suns“: D. Bookeris 35, D. Aytonas 27, C. Paulas 12, C. Payne`as 11.

„Pacers“: J. Holiday`us 25, C. LeVertas 20, D. Sabonis 14.