2022.01.14 23:22

Lietuviškoji „Baskonia“ neturėjo šansų kovoje su Madrido „Real“ krepšininkais

LRT.lt2022.01.14 23:22

Pergalių seriją iki keturių Eurolygoje pratęsė Madrido „Real“ (15-3) ekipa, kuri namuose užtikrintai susitvarkė su svečiais iš Vitorijos.

Pablo Laso auklėtiniai, prieš pat rungtynes dėl koronaviruso praradę Walterį Tavaresą, namuose 89:74 (25:17, 25:18, 19:15, 20:24) nugalėjo „Baskonia“ (7-12).

Rungtynėse intriga išblėso antrajame kėlinyje, po kurio Madrido krepšininkai jau turėjo 15 taškų persvarą. Po trečiojo kėlinio komandas skyrė 19 taškų, tad lemiamo ketvirčio metu abiem komandoms liko išspręsti formalumus.

Iš lietuvių baskų ekipoje išsiskyrė Rokas Giedraitis. Jis per 25 minutes įmetė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 4, perėmė 2 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis, ant parketo praleidęs 11 minučių, pasižymėjo 4 taškais (1/1 dvit., 2/2 baud.) bei 1 atkovotu kamuoliu.

Madrido „Real“ gretose rezultatyviausiai žaidė Guerschonas Yabusele, per 27 minutes surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

„Baskonia“: Wade`as Baldwinas 16 (6 rez. per.), Stevenas Enochas 11, Rokas Giedraitis 10, Matthew Costello 9, Jaysonas Grangeris ir Alecas Petersas po 8.

Madrido „Real“: Guerschonas Yabusele 17 (8 atk. kam.), Alberto Abalde 15, Anthony Randolphas 13 (12 atk. kam.), Vincentas Poirier 11 (8 atk. kam.), Trey`us Thompkinsas ir Jeffery Tayloras po 10.