2022.01.14 21:11

Taikliai iš toli atakavęs Grigonis padėjo CSKA nugalėti ASVEL ekipą

LRT.lt2022.01.14 21:11

Marius Grigonis sužaidė naudingiausiai šiame sezone, o jo atstovaujama Maskvos CSKA (12-7) komanda šventė pergalę Eurolygoje.

CSKA savo aikštėje po atkaklios kovos 90:83 (23:23, 17:16, 22:22, 28:22) pranoko Vilerbano ASVEL (8-10).

M. Grigonis prie pergalės prisidėjo 16 taškų ((1/4 dvit., 4/6 trit. 2/2 baud.). 28 minutes ant parketo praleidęs lietuvis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Komandas po trijų kėlinių skyrė vos vienas taškas – minimaliu skirtumu pirmavo CSKA. Lemiamas lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai CSKA greitai įgijo 8 taškų persvarą. Intriga šiek tiek laikėsi susitikimo pabaigoje, bet šeimininkai išvengė grubių klaidų ir šventė pergalę.

CSKA ekipoje išsiskyrė Danielis Hackettas, surinkęs 27 taškus ir užfiksavęs 38 naudingumo balus.

Vilerbano komandoje rezultatyviausias buvo Marcosas Knightas, pelnęs 16 taškų.

CSKA: Danielis Hackettas 27 (38 naud. bal.), Aleksejus Švedas 17 (4/9 trit.), Marius Grigonis 16, Nikola Milutinovas 12 (9 atk. kam.).

ASVEL: Marcosas Knightas 16 (7 atk. kam.), Elie Okobo 15, Jamesas Gistas 14 (8 atk. kam.), Chrisas Jonesas 12 .