Sportas

2022.01.14 20:20

„Bulius“ ant kojų pastačiusiam Karnišovui – komandos boso liaupsės

LRT.lt2022.01.14 20:20

Pirmoji vieta Rytų konferencijoje įpusėjus reguliariajam sezonui – tokio vaizdo Čikagos „Bulls“ gerbėjai nematė jau daug metų. Šį sezoną lietuvio Artūro Karnišovo suburta komanda nusitaikė į pačius aukščiausius tikslus.

2020 metų balandžio viduryje „Bulls“ A. Karnišovą paskyrė krepšinio operacijų viceprezidentu – daug metų JAV gyvenantis lietuvis tapo atsakingas už komandos komplektaciją.

Šio sezono rezultatais bei A. Karnišovo darbu džiaugiasi „Bulls“ bosas.

„Kai pasamdžiau Artūrą, žinojau, kad jis padės viską pakeisti, bet nemaniau, kad viskas įvyks taip greitai, – ESPN teigė klubo prezidentas ir vyriausiasis operacijų vadovas Michaelas Reinsdorfas. – Komandoje nebeliko jokių problemų ir dramų. Tiesiog visi nori patekti į kitą lygį. Tai yra geras jausmas.“

„Artūrą pasamdėme pandemijos akivaizdoje, kai kitos komandos stengėsi susilaikyti nuo bet kokios veiklos. Dažnai žmonės ateina ir iškart pradeda tvarkyti namus, tačiau Artūras neskubėjo. Jis nemažai laiko skyrė tam, kad geriau susipažintų su organizacija bei jos žmonėmis“, – pagyrų A. Karnišovui negailėjo M. Reinsdorfas.

Čikagos ekipa NBA atkrintamosiose nežaidė nuo 2017–2018 m. sezono.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt