2022.01.14 08:40

Eurolygos čempionus įveikęs Jasikevičius: pabaigoje viską lemia detalės

LRT.lt2022.01.14 08:40

„Manau, kad buvo neįtikėtinos rungtynes“, - po mūšio su Eurolygos čempionais kalbėjo „Barcelona“ (16-4) treneris Šarūnas Jasikevičius.

Jo auklėtiniai ketvirtadienį 82:77 (19:17, 21:24, 21:15, 21:21) nugalėjo be išvaryto Ergino Atamano likusius Stambulo „Anadolu Efes“ (9-10) krepšininkus.

„Manau, kad galėjome uždaryti rungtynes anksčiau, jeigu būtų protingesni tiek gynyboje, tiek ir puolime. Bet tai yra labai sunku, nes „Anadolu Efes“ yra gera komanda.

Jie turi vienus iš geriausių gynėjų Europoje ir mes dėl jų kentėjome. Kaip ir kiekvienose svarbiose rungtynėse pabaigoje viską nulemia detalės. Buvo svarbu laimėti po dviejų pralaimėjimų. Mes žinome, kad esame gera komanda ir niekada nenustojome tikėti savimi“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

„Barcelona“ gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Jokubaitis. Lietuvis per 21 minutę pelnė 16 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 1/3 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 11 naudingumo balų.

Ypač svarbi buvo jo sėkminga atkarpa ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Anadolu Efes“ priartėjo iki 1 taško. Į tai lietuvis atsakė prasiveržimu ir taikliu dvitaškiu. O pačioje dvikovos pabaigoje jis uždarė rungtynes dvitaškiu su pražanga, kuomet galutinai paskandino Eurolygos čempionus.

„Mums siaubingai reikėjo šitos pergalės. Mes ją paėmėme, visi laimingai. Reikia judėti į priekį, o Eurolygoje kiekvienos rungtynės yra sunkios. Tačiau mes kovosime dėl kiekvienos pergalės. Šiuo metu nesame pačioje geriausioje formoje, bet svarbu, kad laimėjome“, – po dvikovos sakė R. Jokubaitis.