Naujienų srautas

Sportas2012.06.27 08:44

Rinktinės stovykloje – galvos skausmas dėl S. Jasaičio

Simas Jasaitis praleis ir antrąsias Lietuvos rinktinės draugiškas rungtynes Hjustone. Jis jaučia kelio skausmus ir negali rungtyniauti visa jėga, todėl treneriai jį kol kas nusprendė patausoti.

Simas Jasaitis praleis ir antrąsias Lietuvos rinktinės draugiškas rungtynes Hjustone. Jis jaučia kelio skausmus ir negali rungtyniauti visa jėga, todėl treneriai jį kol kas nusprendė patausoti.

Krepšininkas iki šiol žaidė tik vienose draugiškose rungtynėse – Klaipėdoje su Makedonijos rinktine. Po to dėl kairiojo kelio skausmų jis iškrito iš rikiuotės.

„Jis eina, stengiasi, esame jam už tai dėkingi, bet geriau, kad išsigydytų iki galo. Gydytojai dar bandys kažką daryti, turime dar kelias dienas ir matysime, kaip reaguoja koja“, – Jasaičio būklę apibūdino rinktinės treneris Kęstutis Kemzūra.

Lietuviai naktį iš penktadienio į šeštadienį sužais paskutines draugiškas rungtynes ir po jų išvyks į Karakasą. Prieš šią kelionę treneris K. Kemzūra paskelbs, kurie trys krepšininkai paliks rinktinę, ir S. Jasaitis, dėl savo kelio būklės, yra realus kandidatas patekti tarp šių žaidėjų.

Po trečiadienio vakarinės treniruotės Lietuvos rinktinės strategas K. Kemzūra teigė, kad krepšininkų veiksmuose jaučiasi didesnis susikaupimas, tačiau ar tai persikels į aikštelę, pasimatys tik rungtynėse.

„Rusijos rinktinė yra pajėgiausia, su kuria žaisime paruošiamajem cikle. Paskutinėse rungtynėse jie žaidė labai energingai ir intensyviai. Mums reikės būti pasiruošusiems tokiam intensyviam žaidimui, išeiti su tokia pat energija, kaip žaidėme paskutines kelias rungtynių su Didžiąja Britanija minutes“, – būsimų rungtynių tikslus dėstė K. Kemzūra.

Anot rinktinės trenerio, tai, ko kol kas nepavyksta padaryti techniškai, reikia kompensuoti kovingumu.

Mačas su rusais – artėjančią naktį, 1.30 val. Lietuvos laiku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi