Sportas

2016.12.13 22:21

Jaunasis L. Messi gerbėjas iš Afganistano pagaliau susitiko su savo dievuku

ELTA2016.12.13 22:21

Prieš kelis mėnesius visame pasaulyje išgarsėjęs jaunasis futbolo žvaigždės Lionelio Messi gerbėjas iš Afganistano pagaliau susitiko su savo dievuku. Futbolininkas antradienį prieš draugiškas savo klubo „FC Barcelona“ rungtynes su Saudo Arabijos „Al-Ahli“ komanda Kataro sostinėje Dohoje rado laiko paspausti ranką šešerių metukų Murtazai Ahmadi, informuoja agentūra AFP.  

„Tai vaizdas, kurį norėjo pamatyti pasaulis“ , – „Twitter“ tinkle pareiškė 2022 metų pasaulio futbolo čempionato Katare organizatoriai, surengę šį susitikimą. Taip esą „pagaliau išsipildė“ afganų berniuko svajonė.

Murtaza sakė: „Aš džiaugiuosi, kad galėjau susitikti su savo didvyriu. Man tai svajonė.“ Jaunasis afganas vėliau aikštėje net nusifotografavo su L. Messi komanda.

Murtaza sausį išgarsėjo per naktį, kai internete pasklido jo nuotraukos, kuriose matyti, kaip berniukas aistringai žaidžia futbolą skurdžiame žiemos landšafte vilkėdamas L. Messi „marškinėlius“, pagamintus iš mėlynais ir baltais dryžiais marginto plastikinio maišelio. Ant jo markeriu buvo užrašyta L. Messi pavardė ir numeris. Vaikas užkariavo milijonų širdis.

Vasarį L. Messi per JT Vaikų fondą (UNICEF) savo mažajam fanui nusiuntė tikrą aprangą. Jo tėvas Mohammedas Aifas Ahmadi tada sakė norįs, kad jo sūnus taptų „Afganistano Messi“. Tačiau po didelio žiniasklaidos dėmesio šeima sulaukė grasinimų ir nusprendė bėgti iš Afganistano.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.