Naujienų srautas

Sportas2016.12.13 10:50

Aiškėja Lietuvos krepšinio rinktinės trenerių štabo sudėtis

15min.lt 2016.12.13 10:50

Po truputį formuojasi naujas Lietuvos rinktinės trenerių štabas. Keli 24sek šaltiniai patvirtino, kad jame turėtų likti mažiausiai du seni veidai. Dainiaus Adomaičio komandoje šalia šoninės linijos dirbs Benas Matkevičius, planuojama – ir Sigitas Kavaliauskas.

B. Matkevičius nuo 2013-ųjų Lietuvos rinktinei talkino kaip Jono Kazlausko asistentas. 33 metų specialistas daugiausia atliko skauto funkcijas.

Šiuo metu B. Matkevičius darbuojasi „Boston Celtics“ klube, kur užima tarptautinio skauto pareigas. Kaip buvo informuotas 24sek, B. Matkevičius D. Adomaičio trenerių štabe gali atlikti trenerio asistento funkcijas, skauto pareigas patikint dar vienam specialistui. Be to, B. Matkevičius 24sek yra pasakojęs, kad svajoja kada nors tapti vyr. treneriu, todėl jo susitelkimas kitiems darbams būtų logiškas.

Jeigu D. Adomaičiui tektų ieškoti kito skauto, žvilgsnis krypsta į jam Klaipėdos „Neptūne“ talkinantį Mindaugą Brazį. Kita vertus, nežinia, kaip į tai reaguotų „Neptūno“ vadovai, kadangi vasarą rinktinėje dirbantys du treneriai apsunkintų komandos pasiruošimą naujajam sezonui.

24sek duomenimis, štabe ir toliau norima matyti 33-ejų Sigitą Kavaliauską, kuris kaip fizinio rengimo treneris vyrų rinktinėje darbus pradėjo dar 2011-aisiais. Abejojama, kad D. Adomaitis į savo komandą pasikvies J. Kazlauskui talkinusius Gintarą Krapiką ir Darių Maskoliūną. Ko gero, naujasis rinktinės vedlys ieškos naujų veidų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi