Sportas

2016.12.11 10:58

„Rockets“ neaktyvavo D. Motiejūno kontrakto

15min.lt 2016.12.11 10:58

Donatui Motiejūnui, atrodo, nelemta be nesklandumų sudaryti naują NBA kontraktą. Susitarus su „Houston Rockets“ dėl ketverių metų 37 milijonų JAV dolerių sutarties, lietuviui iškilo nesklandumų Hjustono medicininėje patikroje. Kilo neaiškumų, dėl kurių „Rockets“ prieš šeštadienio rungtynes su „Dallas Mavericks“ negalėjo aktyvuoti lietuvio kontrakto, praneša JAV žiniasklaida.

Kaip pranešė Adrianas Wojnarowskis iš „The Vertical“, „Rockets“ vis dar renka informaciją apie D. Motiejūno medicininę patikrą.

„Rockets“ dar nepasiruošę aktyvuoti kontrakto“, – skelbia NBA žurnalistas. Hjustone visi tikėjosi išvysti D.Motiejūną ant „Rockets“ suolo jau šeštadienio rungtynėse su „Dallas Mavericks“, tačiau kilo problemų. „Daug nežinau. Tik žinau, jog kilo kažkokių nesklandumų, – likus 2 valandoms iki rungtynių pradžios „Toyota Center“ arenoje tepasakė „Rockets“ treneris Mike`as D`Antoni. – Nežinau. Tiesiog tai dar nėra visiškai baigta. Jie turi nesklandumų. Maniau, kad jis jau bus čia šįvakar, bet ne. Kol kas žinau tik tiek. Pamatysime.“

Jis negalėjo patikslinti „nesklandumų“, tačiau pridūrė, jog tikimasi viską išspręsti iki šeštadienio vakaro (JAV laiku). ​ M. D`Antoni nepasakė, ar nesklandumų kilo su testų rezultatais, ar tiesiog sudarant medicininės patikros tvarkaraštį, ar tie nesklandumai buvo kitokio pobūdžio. „Kad galėtų Donatui leisti sugrįžti, Hjustonas laukia daugiau medicininės patikros rezultatų“, – rašė ESPN žurnalistas Calvinas Watkinsas.

„Rockets“ laimėjo šeštadienio rungtynes prieš „Dallas Mavericks“ 109:87, bet ir po mačo klubo svetainėje vis dar nebuvo informacijos apie sutartį su lietuviu. Regis, sutrikęs buvo ir pats D. Motiejūnas. „Buvau medicininėje patikroje. Man pasakė važiuoti namo“, – ESPN citavo D. Motiejūną.

„Rockets“ generalinis vadybininkas Darylas Morey atsisakė komentuoti situacijos. Skelbiama, kad Hjustonas išsamesnių D. Motiejūno tyrimų rezultatų lauks sekmadienį. Lietuvos krepšininkui pernai buvo operuota nugara, reabilitacija užtruko 9 mėnesius. Vėliau dėl tos pačios nugaros jis nepraėjo „Detroit Pistons“ medicininės patikros 2016-ųjų vasarį.

Vis dėlto naująjį NBA sezoną D-Mo pasitiko sveikas ir jau buvo praėjęs „Brooklyn Nets“ medicininę peržiūrą. „Medicininė patikra Brukline parodė, kad jis sveikas. Jei būtų kažkas blogai, dabar tą žinotume. Galbūt ši pauzė išėjo į naudą sveikatai, nugaros tvirtinimui. Šiai dienai jis yra pasiruošęs, sveikas ir sausas“, – antradienį 24sek apie D. Motiejūno nugarą pasakojo Tadas Bulotas.