Sportas

2016.12.08 00:00

UEFA Čempionu lyga: vokiečiai sužaidė lygiosiomis su „Real“

DELFI.lt 2016.12.08 00:00

Trečiadienio vakarą aštuoneriomis rungtynėmis E, F, G ir H grupėse baigėsi pirmasis šio sezono UEFA Čempionų lygos turnyro etapas. Po jo kovą dėl prestižinio trofėjaus tęs 16 pajėgiausių Europos futbolo komandų.

Dėl F grupės nugalėtojo vardo Madrido „Santiao Bernabeu“ stadione grūmėsi vietos „Real“ ir Dortmundo „Borrusia“ klubai.

Nors madridiečiai po dviejų Karimos Benzemos (28 ir 53 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tikslūs Pierre'o-Emericko Aubameyango (61 min.) ir Marco Reuso (89 min.) smūgiai padovanojo lygiąsias 2:2 ir pirmą vietą grupėje Vokietijos ekipai.

Įdomu, kad pirma dvikova Dortmunde taip pat baigėsi tokiu pačiu rezultatu.

Tuo metu lietuvis Gediminas Mažeika debiutavo UEFA Čempionų lygoje kaip vyriausias rungtynių teisėjas, o jam talkino arbitrų brigada iš Lietuvos.

E grupės mače Vokietijoje Lėverkuzeno „Bayer“ net 3:0 (1:0) sutriuškino AS „Monaco“, o G. Mažeika 82 min. į svečių vartus paskyrė 11 metrų baudinį.

Jo stojęs mušti Wendellis pataikė į skersinį, bet nuo jo atšokęs kamuolys atsitrenkė į AS „Monaco“ vartininko Morgano De Sanctis nugarą ir vis tiek įkrito į vartus.

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai bus traukiami pirmadienį, gruodžio 12 d.

H grupėje dėl paskutinio laisvo kelialapio į kitą etapą santykius aiškinosi „Lyon“ ir „Sevilla“ futbolininkai. Prancūzus tenkino tik pergalė ne mažesniu nei dviejų įvarčių skirtumu, tačiau susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0 (0:0).

Pirmą vietą H grupėje užėmė Turino „Juvnetus“, kuris savo aikštėje 2:0 (0:0) įveikė Zagrebo „Dinamo“ atstovus.