Sportas

2016.12.07 00:00

Čempionų lyga: „Barcelona“ ir „Arsenal“ pergalės

DELFI.lt 2016.12.07 00:00

Antradienio vakarą aštuoneriomis rungtynėmis baigėsi UEFA Čempionų lygos A, B, C ir D grupių varžybos. Po jų paskutiniais aštuntfinalio dalyviais tapo SSC „Napoli“ ir Lisabonos „Benfica“ klubai.  

Kartu su jais į kitą etapą žengė jau anksčiau kelialapius ten užsitikrinę Londono „Arsenal“, PSG, FC „Barcelona“, „Manchester City“, Madrido „Atletico“ ir Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Didžiausia nežinomybė tvyrojo B grupėje, kurioje dėl dviejų bilietų į aštuntfinalį iki paskutinio turo grūmėsi trys komandos – SSC „Napoli“, Lisabonos „Benfica“ ir Stambulo „Bešiktaš“.

Vis dėlto laukta intriga išsisklaidė labai greitai – turkai, kuriems svečiuose buvo reikalinga pergalė arba bent lygiosios, jau po pirmo kėlinio net 0:4 atsiliko nuo Kijevo „Dinamo“ ekipos, o dvikovą, kurią baigė devyniese, pralaimėjo 0:6.

Grupės nugalėtoju tapo SSC „Napoli“ klubas, išvykoje 2:1 (0:0) įveikęs Lisabonos „Benficą“, likusią antroje pozicijoje.

Sensacija užfiksuota A grupės finiše: PSG savo aikštėje tik per teisėjo pridėtą laiką išplėšė lygiąsias 2:2 (0:1) su Bulgarijos čempionu Razgrado „Ludogorec“.

Edisonas Cavani gražiu smūgiu per save 61 minutę rezultatą išlygino, tačiau netrukus šeimininkai vaikiškai suklydo ir dar kartą atsiliko, o juos nuo pralaimėjimo 92 min. išgelbėjo Angelis Di Maria.

Šiuo netikėtu rezultatu pasinaudojo Londono „Arsenal“ atstovai, kurie Šveicarijoje 4:1 (2:0) patiesė vietos „Basel“ ir išstūmė PSG iš pirmos vietos.

Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo puolėjas Lucas Perezas.

Rungtynės:

A grupė

FC „Basel“ 1 – 4 Londono „Arsenal“

PSG 2 – 2 Razgrado „Ludogorec“

B grupė

Lisabonos „Benfica“ 1 – 2 SSC „Napoli“

Kijevo „Dinamo“ 6 – 0 Stambulo „Bešiktaš“

C grupė

FC „Barcelona“ 4 – 0 „Monchengladbach“

„Manchester City“ 1 – 1 Glazgo „Celtic“

D grupė

Miuncheno „Bayern“ 1 – 0 Madrido „Atletico“

Eindhoveno PSV 0 – 0 „Rostov“