Sportas

2016.12.05 15:29

Lietuvos šokėjai apgynė Šiaurės Europos šalių čempionų titulą

LRT.lt 2016.12.05 15:29

Penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vykusiame pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Šiaurės Europos šalių čempionate triumfavo Lietuvos šokėjų komanda, o šeštadienį ir sekmadienį vykusiose reitingo varžybose „Lithuanian Open 2016“ mūsų šalies atstovai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvių pergalės Šiaurės Europos šalių čempionate

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) laimėjo aukso medalius.

Vicečempionais tapo latviai Edgars Linis ir Eliza Ancane, o trečią vietą užėmė Vadims Kuznecovs ir Santa Sauere, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso medalius, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) užėmė ketvirtą, o Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas“) šeštą vietą.

Antra vieta atiteko Ilja Rotarui ir Silviai Susannei Barjabin iš Estijos, o trečią vietą užėmė Latvijos atstovai Vladislavs Pecens ir Aliaksandra Bahushevich. Grupėje varžėsi 27 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys“ – Klaipėdos „Žuvėdra“) tapo nugalėtojais, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VSC) užėmė penktą, o Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas“) šeštą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova iš Latvijos, o trečią vietą užėmė danai Eugenas Miu ir Sandra Overballe Pedersen. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) laimėjo aukso, Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VSC) sidabro medalius, o Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Dileksa“) užėmė ketvirtą vietą.

Trečią vieta grupėje užėmė Nikita Toms ir Laura Sturaine iš Latvijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė tapo nugalėtojais, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) laimėjo penktą, o Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba“) šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Harijs Viksna ir Laura Mezsarga, o bronzos medalius laimėjo Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka, taip pat iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 22 poros.

Senjorų standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė pirmą, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas“) penktą, o Nikolajus Urbanovič ir Natalija Tuchto (Vilniaus „Šokio harmonija“) septintą vietą

Sidabro medalius laimėjo Joergas Gutmannas ir Isabel Matthes iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė latviai Uldis Simens ir Una Klapkalne. Grupėje varžėsi 7 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) tapo vicečempionais.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos, o trečią vietą užėmė Vokietijos atstovai Maximas Stepanovas ir Ksenya Rybina. Varžybose dalyvavo 21 pora.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada“) laimėjo sidabro medalius, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas“) užėmė ketvirtą, o Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“) penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė latviai Jans Janis Kemers ir Luize Viskinte, o trečią vietą užėmė Ron Dobrjanski-Piirsalu ir Sofia Tshizhova iš Estijos. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Benas Mačiulskis ir Agnė Gaudėšiūtė (Palangos „Svivelis“) užėmė ketvirtą, o J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele, o bronzos medalius laimėjo R. Dobrjanski-Piirsalu ir S. Tshizhova. Grupėje varžėsi 24 poros.

Senjorų Lotynų Amerikos šokių grupėje Darius Matusevičius ir Henrika Matusevičienė (Vilniaus „Dileksa“) laimėjo bronzos medalius, o N. Urbanovič ir N. Tuchto užėmė penktą vietą.

Grupės čempionais tapo latviai Viktors Kisils ir Svetlana Kisile, o antrą vietą užėmė Sergejs Latnikovs ir Kristine Latnikova, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 5 poros.

Susumavus visų grupių rezultatus, Lietuvos komanda tapo čempionato nugalėtoja, latviai užėmė antrą vietą, o trečioje pozicijoje atsidūrė Estijos komanda. Čempionate varžėsi šokėjai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Lenkijos ir Vokietijos.

Lietuvos šokėjų rezultatai „Lithuanian Open 2016“ varžybose

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje triumfavo Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“).

Sidabro medalius laimėjo Aleksandras Samosiukas ir Yana Tudvaseva iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė estai Kirillas Medianovas ir Elisaveta Semjonova. Grupėje varžėsi 30 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė ketvirtą vietą.

Nugalėtojais tapo pasaulio ir Europos čempionai Gabriele Goffredo ir Anna Matus ir Moldovos, sidabro medalius laimėjo danai Umberto Gaudino ir Louise Heise, o trečią vietą užėmė Estijos atstovai Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova. Varžybose dalyvavo 56 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys“), o Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas“ – „Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė šeštą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė, o bronzos medalius laimėjo Ilja Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin iš Estijos. Grupėje varžėsi 37 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto“ – VSC) užėmė penktą, o K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė baltarusiai Ilya Yudovinas ir Daria Marinesku, antrą vietą užėmė Latvijos atstovai Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova, o bronzos medalius laimėjo Eugenas Miu ir Sandra Overballe Pedersen iš Danijos. Grupėje varžėsi 48 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) laimėjo aukso, o Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VSC) sidabro medalius.

Trečią vietą užėmė Arsenijus Šastakovas ir Marija Sabanskaja iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo dar vieną porą aukso medalių, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“) užėmė ketvirtą vietą.

Antrą vietą užėmė latviai Harijs Viksna ir Laura Mezsarga, o trečia vieta atiteko Leho Holmui ir Marleenai Lutter iš Estijos. Grupėje varžėsi 32 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“), o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis“) užėmė penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo rusai Yaroslavas Borykinas ir Polina Andrienko,  o trečią vietą užėmė Ron Dobrjanski – Piirsalu ir Sofia Tshizhova iš Estijos. Grupėje varžėsi 29 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Sabaliauskas ir M. Butenytė užėmė ketvirtą, o Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto“ – VSC) šeštą vietą.

Nugalėtojais tapo Robertas Veide ir Amanda Reeca Padar iš Estijos, antrą vietą užėmė latviai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele, o bronzos medalius laimėjo Rusijos atstovai Ilia Gončaras ir Aleksandra Gračeva. Grupėje varžėsi 38 poros.