Sportas

2016.12.03 20:32

Vilniuje – tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian open 2016”

LRT.lt 2016.12.03 20:32

Gruodžio 3–4 d. Lietuvoje jau 16-ą kartą vyks tradicinis tarptautinis sportinių šokių festivalis „Lithuanian open 2016”. Pagrindinį festivalio renginį transliuoja portalas LRT.lt.

Festivalio organizatoriai – tarptautinė ir Lietuvos sportinių šokių federacijos ir Vilniaus sportinių šokių klubas „Ratuto“.

Dvi dienas nuo pat ryto iki vėlaus vakaro varžysis 600 porų iš įvairių pasaulio šalių. Festivalio dalyviai – nuo mažiausių 5 metukų vaikų grupės šokėjų iki aukščiausios klasės suaugusiųjų grupės šokėjų duetų.

Festivalio programoje:

Gruodžio 3 d.

10.00 ir 14.00 val. vaikų jaunių ir jaunimo varžybos

19.00 val. Pagrindinis festivalio renginys. Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių aukščiausios kategorijos pasaulio reitingo finalinės varžybos, kuriose dalyvaus geriausios poros iš įvairių pasaulio šalių. Šokėjai varžysis dėl pagrindinio prizo – Vilniaus miesto mero taurės. Žiūrovai galės išvysti šių metų pasaulio ir Europos Lotynų Amerikos šokių čempionus , Moldovos porą - Gabriele Goffredo ir Anna Matus. Taip pat atvyksta poros iš pasaulio reitingo dešimtuko. Dėl šio prizo kovos ir Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai – Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė.

Gruodžio 4 d.

10.00 ir 14.00 val. vaikų jaunių ir jaunimo varžybos

18.00val. aukščiausios kategorijos suaugusiųjų pasaulio reitingo Standartinių šokių finalinės varžybos.

Laukiama atvykstant šokėjų iš Slovakijos, Vokietijos, Suomijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Moldavijos, Rumūnijos, Ispanijos, Portugalijos, Slovėnijos, Italijos, Serbijos ir kitų šalių.

Šokėjus vertins tarptautinė aukščiausios kategorijos teisėjų komanda iš 13 įvairių pasaulio šalių.

Suaugusiųjų varžybas tiesiogiai transliuoja portalas LRT.lt.