Sportas

2016.12.03 12:30

D. Motiejūnas: būsiu laimingas ir likdamas Hjustone, ir persikeldamas į „Nets“

15min.lt 2016.12.03 12:30

Jau aišku, kad Donatas Motiejūnas grįš į NBA aikšteles. Pats krepšininkas neslepia džiaugsmo ir tikina, jog bus laimingas abiem atvejais – tiek likdamas Hjustone, tiek persikeldamas į Rytus.

Lietuvis pasirašė sutartį su „Brooklyn Nets“, o „Houston Rockets“ turi tris dienas pasiūlyti tokias pačias sąlygas. Priešingu atveju, D-Mo pirmadienį oficialiai taps Bruklino komandos nariu.

Skelbiama, kad susitarta dėl ketverių metų 37 milijonų JAV dolerių sutarties, kurioje numatyta daugybė aplinkybių. D. Motiejūnas Brukline jau praėjo medicininę patikrą, o „Nets“ vadovai yra patenkinti lietuvio nugaros būkle.

„Esu laimingas. Viskas pernelyg užsitęsė. Labai ilgai laukiau, o norėjau tiesiog žaisti krepšinį. Jie privertė mane pereiti daugybę testų ir pamatė, kad esu sveikas kaip ir bet kas kitas. Po Detroito („Pistons“ praėjusį sezoną įsigijo D. Motiejūną, bet įvertinę D-Mo sveikatą atšaukė mainus, – red. past.) visiems kėliau abejonių. Dabar „Nets“ parodė, kad būsiu jų ateities dalis. Jei tai nenutiks, būsiu tiek pat laimingas ir likdamas Hjustone“, – sakė D. Motiejūnas.

Ar pateikti D-Mo analogišką pasiūlymą ir pasilikti žaidėją Hjustone, „Rockets“ turės nuspręsti iki pirmadienio 23 val. 59 min. „Rockets“ generalinis vadybininkas Darylas Morey Hjustono žiniasklaidai teigė, kad klubas norėtų susigrąžinti lietuvį ir rimtai svarstys galimybę permušti „Nets“ pasiūlymą.