Sportas

2015.09.08 13:45

Ispanijos grandai Čempionų lygos pusfinalyje nesusitiks

15min.lt 2015.09.08 13:45

UEFA būstinėje Nione penktadienį buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo burtai, į dvi poras suskirstę keturias stipriausias šio sezono Europos komandas. Tačiau prieš tai buvo ištraukti ir UEFA Europos lygos burtai.  

UEFA būstinėje Nione penktadienį buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo burtai, į dvi poras suskirstę keturias stipriausias šio sezono Europos komandas. Tačiau prieš tai buvo ištraukti ir UEFA Europos lygos burtai.

„El Clasico“ dar teks palaukti – vietoj to matysime FCB prieš FCB. UEFA Čempionų lygos burtai pusfinalyje į vieną porą suvedė „Barcelona“ ir Miuncheno „Bayern“ bei Dortmundo „Borussia“ ir Madiro „Real“ ekipa.

„Borussia“ ir „Real“ klubai tarpusavyje jau žaidė D grupėje, kur Vokietijos klubas namuose ispanus įveikė 2:1, o išvykoje į „Santiago Bernabeu“ išplėšė lygiąsias – 2:2. Dortmundo ekipa yra vienintelė šių metų turnyro komanda, dar nepatyrusi pralaimėjimo.

Komandas į abiejų turnyrų pusfinalio poras suskirstė legendinis „Manchester United“ ir Madrido „Real“ puolėjas Ruudas van Nistelrooy`us.

„Barcelona“ klubas Čempionų lygos pusfinalį pasiekė jau šeštąjį sezoną iš eilės. Šiemet pusfinalyje sutinkamos net trys komandos, kurios šiame etape žaidė ir pernai. Tik „Borussia“ yra savotiška naujokė, pastarąjį sykį pusfinalyje žaidusi prieš 15 metų.

Primename, kad praėjusių metų Čempionų lygos laimėtojas Londono „Chelsea“ šį sezoną tapo pirmąją istorijoje komanda, po pergalės Čempionų lygoje kitą sezoną nesugebėjusia įveikti net grupių etapo. Vis dėlto, jeigu Londono klubui pavyks laimėti Europos lygą, ji taip pat pasižymės įdomiu pasiekimu – iki Čempionų lygos finalo pabaigos bus faktinė abiejų turnyrų laimėtoja.

Komanda, kuri ištraukta pirmuoju numeriu, pirmajame mače žais namuose, o atsakomosios rungtynės vyks antrosios komandos stadione.

Europos lygos pusfinalių pirmieji mačai bus žaidžiami balandžio 25-ąją, o atsakomosios rungtynės – gegužės 2-ąją dieną. Čempionato finalas gegužės 15-ąją bus žaidžiamas Amsterdamo arenoje.

Pirmieji Čempionų lygos pusfinalių susitikimai bus žaidžiami balandžio 23-ąją ir 24-ąją dieną, o atsakomieji susitikimai – balandžio 30-ąją ir gegužės 1-ąją dieną.

Čempionų lygos finalas Londono „Wembley“ stadione bus žaidžiamas gegužės 25-ąją.