2021.12.08 21:40

Po „Chelsea“ kluptelėjimo Sankt Peterburge grupės nugalėtoja tapo „Juventus“

LRT.lt2021.12.08 21:40

Trečiadienio vakarą Čempionų lygoje baigėsi dar vienos grupės kovos. H grupės nugalėtoja tapo Turino „Juventus“ komanda, sulaukus palankaus rezultato antrosiose grupės rungtynėse Sankt Peterburge.

Po vienintelio Moise Keano įvarčio 18-ąją minutę „Juventus“ futbolininkai namuose įveikė grupės autsaiderius iš Švedijos, „Malmo“ ekipą.

Su 15 taškų grupėj finišavęs „Juventus“ dviem taškais aplenkė Londono „Chelsea“.

Pastaroji ekipa užstrigo Sankt Peterburge, kur sužaidė lygiosiomis 3:3 su vietos „Zenit“.

„Chelsea“ išsiveržė į priekį dar antrąją rungtynių minutę, kai įvartį įmušė Timo Werneris.

Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje „Zenit“ sugebėjo persverti rezultatą. Claudinho įmušė įvartį 38-ąją minutę, o jau po trijų minučių dar vieną pridėjo jo komandos draugas Sardaras Azmounas.

Romelu Lukaku įvartis 62 min. išlygino rezultatą, vartininkas Kepa fantastiškai išgelbėjo komandą nuo „Zenit“ įvarčio, o prieš mačo pabaigą T. Werneris įmušė dar sykį.

Po puikaus komandos žaidimo ir vokiečiui į baudos aikštelę pristatyto kamuolio T. Werneris suklaidino varžovą ir technišku smūgiu pažeme pelnė antrąjį savo įvartį.

Tik 79-ąją minutę aikštėje pasirodęs Aleksandras Erochinas per teisėjo pridėtą laiką fantastišku tolimu smūgiu išplėšė Rusijos klubui tašką.

Su 13 taškų „Chelsea“ liko antri ir žengė į atkrintamąsias, o „Zenit“ pasirodymą tęs Europos lygoje.