Naujienų srautas

Sportas2016.11.30 14:57

Agonija: FNTT užgriuvo „Šiaulių“ klubą, rėmėjai traukiasi

DELFI.lt 2016.11.30 14:57

2016-ieji gali įeiti į „Šiaulių“ krepšinio klubo istoriją kaip patys juodžiausi metai. O gal net paskutiniai. Aiškindamasi paramos skyrimą ir panaudojimą, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atliko kratas klubo būstinėje. O pagrindinis ir taip galą su galu vos suduriančios ekipos rėmėjas paskelbė daugiau krepšinio nebefinansuosiantis.

Kratos „Šiaulių“ klube atliktos pirmadienio vakarą. FNTT pareigūnai iš pradžių nekomentavo turimų įtarimų.

Bet spėliones, jog tokie teisėsaugos veiksmai susiję su bendrovės „Šiaulių plento grupė“ skirta parama, trečiadienį patvirtino patys ilgamečiai klubo rėmėjai.

Paskelbtame pranešime bendrovė kritikavo FNTT, įtarimus vadindama nepagrįstais, ir informavo „dėl nesibaigiančio puolimo nuo gruodžio 1 d. pasitraukianti iš klubo rėmėjų“.

„Tai nereiškia, kad kelininkai atsižada įsipareigojimų bankams, kurie sunkioje finansinėje atsidūrusiam krepšinio klubui yra suteikę kreditų. Šie įsipareigojimai bus įvykdyti, bet tolesnės labdaros krepšiniui eilutėje dedamas taškas“, – rašoma klubo oficialioje svetainėje internete publikuotame pranešime.

Primename, kad „Šiauliai“ dar prieš sezono pradžią trimitavo apie susitvenkusią grėsmę pasitraukti iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dėl finansinių problemų.

Tarpsezonį „Šiaulių“ klubas neteko ilgamečio rėmėjo Zigmo Petrausko. Jis pasitraukė iš rėmėjų gretų, kai į Vengriją išvyko jo sūnus treneris Gediminas Petrauskas.

Spalio pabaigoje „Šiaulių“ prezidento pareigose Adomą Klimavičių pakeitė buvęs komandos žaidėjas Mindaugas Žukauskas.

Etatiniai LKL vidutiniokai šiuo metu užima paskutinę dešimtą vietą lygoje, per 13 sužaistų rungtynių iškovoję tik dvi pergales.

1994 metais Saulės mieste įkurtas klubas net 9 kartus laimėjo LKL bronzą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi