Sportas

2021.12.08 12:35

„Australian Open“ turnyre dalyvaus Berankis, sąraše atsidūrė ir Džokovičius

LRT.lt2021.12.08 12:35

„Australian Open“ turnyro organizatoriai paskelbė artėjančio turnyro dalyvių sąrašą – paaiškėjo, kad turnyrą nuo pagrindinio primojo etapo pradės ir pirmoji Lietuvos raketė Ričardas Berankis (ATP-104).

„Australian Open“ turnyre lietuvis dalyvaus jau 9-ą kartą. Kol kas aukščiausias lietuvio pasiekimas buvo pasiektas trečiasis varžybų etapas.

Sąraše esančio Novako Džokovičiaus (ATP-1) dalyvavimas kelia klaustukų – čempiono titulą ginti turėsiantis N. Džokovočius dar nėra atskleidęs ar yra pasiskiepijęs nuo COVID-19.

„Australian Open“ vadovas Craigas Tiley lakpričio pabaigoje interviu metu patvirtino, kad turnyre galės dalyvauti tik tie tenisininkai, kurie yra paskiepyti nuo COVID-19.

„Buvo labai aišku, kai premjeras prieš kelias savaites paskelbė, kad norint dalyvauti „Australian Open“, patekti į Viktoriją, reikės pasiskiepyti. Iš karto apie tai pranešėme žaidėjų grupei, kad tai yra tai, ką turėsite pasirinkti, kad užtikrintumėte visų saugumą“, – teigė abc.net.au cituojamas C. Tiley.

„Novkas žino, kad turės būti pasiskiepyjęs, jei norės žaisti. Mes labai norėtume jį čia pamatyti“, – teigė BBC cituojamas C. Tiley.

Į turnyro dalyvių sąraša nėra įtrauktas šveicaras Rodžeris Federeris ir Serena Williams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt