2021.12.08 06:47

NBA naktis: Dončičius neišgelbėjo „Mavericks“ nuo pralaimėjimo prieš „Nets“, „Knicks“ įveikė „Spurs“

LRT.lt2021.12.08 06:47

Dalaso „Mavericks“ (11/12) namuose nesugebėjo pasipriešinti Bruklino „Nets“ (17/7) žvaigždėms.

„Nets“ šiose rungtynėse pergalę pasiekė rezultatu 102:99 (21:27, 29:35, 25:24, 27:13).

Dalaso ekipa ilgą laiką pirmavo šiose rungtynėse ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dviženklį pranašumą. Tačiau ketvirtajame kėlinyje dominuoti ėmė „Nets“ krepšininkai ir galiausiai išsiveržė į priekį.

Likus kiek daugiau nei minutei du baudos metimus pataikė Kristapas Porzingis ir sumažino „Mavericks“ deficitą iki 1 taško, tačiau į tai dvitaškiu metimu atsakė Kevinas Durantas, o tai buvo paskutiniai pelnyti taškai šiose rungtynėse ir pergalę šventė „Nets“.

K. Durantas buvo rezultatyviausias „Nets“ gretose – pelnė 24 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Jam talkino 23 taškus pelnęs, 9 kamuolius atkovojęs ir 12 rezultatyvių perdavimų atlikęs Jamesas Hardenas.

„Mavericks“ neišgelbėjo ir puikus Luka Dončičiaus pasirodymas – slovėnas pelnė 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: K. Durantas 24, J. Hardenas 23, L. Aldridge`as 15, J. Johnsonas 12, P. Millsas 10.

„Mavericks“: L. Dončičius 28, K. Porzingis 17, D. Finney`us-Smithas 15, T. Hardaway`us 11, J. Brunsonas ir D. Powellas po 10.

Išvykoje Niujorko „Knicks“ (12/12) ekipa 121:109 (28:28, 34:28, 33:25, 26:28) susitvarkė su San Antonijaus „Spurs“ (8/15) krepšininkais ir nutraukė 7 pralaimėjimų seriją žaisdami „Spurs“ namų aikštelėje.

„Knicks“ solidesnę persvarą susikūrė antrajame kėlinyje, o nuo trečiojo kėlinio varžovams neleido priartėti ir pagalvoti apie pergalę.

Niujorko ekipoje išsiskyrė RJ Barrettas, kuris pelnė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas pataikė 7 iš 8 tritaškių ir pasiekė naują asmeninį pataikytų tritaškių rekordą.

„Spurs“ ekipą link pergalės vesti bandė Derrickas White`as, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: R. Barrettas 32, A. Burksas 18, I. Quickley`us 16, J. Randle`as 15, D. Rose`as 12, M. Robinsonas 11.

„Spurs“: D. White`as 26, D. Murray`us 15, D. McDermottas ir J. Poeltlas po 132, B. Forbesas 12.