2021.12.07 23:58

UEFA Čempionų lygoje – prasibrovusi „Atletico“ ir pergalingi „Real“ futbolininkai

LRT.lt2021.12.07 23:58

Čempionų lygoje kovas grupių etape baigė dar 12 ekipų, kurios išsiaiškino galutines pozicijas savo grupėse.

B grupėje svarbią pergalę pasiekė ir į kitą etapą žengs 2-ąją vietą B grupėje iškovojusi Madrido „Atletico“ ekipa, kuri 3:1 įveikė „Porto“ ekipą.

Pirmąjį įvartį Madrido komandai 56-ą minutę pelnė Antoine`as Griezmannas, 90-ą minutę pranašumą padidino Angelis Correa, o 90+2 min. rezultatą įtvirtino Rodrigo De Paulas.

Paguodos įvarčiu „Porto“ ekipai tapo 90+5 min. Sergio Oliveiros realizuotas 11 metrų baudinys.

Šios rungtynės taip pat buvo pažymėtos ir raudonomis kortelėmis – jų susilaukė du „Porto“ ir vienas „Atletico“ futbolininkas.

„Porto“ ekipa liko 3-ioje vietoje ir pratęs kovas Europos lygoje.

Pirmą vietą B grupėje jau iš anksto užsitikrinusi „Liverpool“ grupių etapą užbaigė be pralaimėjimų ir rezultatu 2:1 įveikė „AC Milan“ ekipą, kuri B grupėje liko 4-a.

Būtent šis Milano ekipos pralaimėjimas ir leido „Atletico“ ekipai žengti toliau.

D grupės kovoje dėl pirmosios vietos pergalę šventė Madrido „Real“ futbolininkai, kurie 2:0 įveikė Milano „Inter“ ekipą.

„Real“ ekipai pergalę atenšė 17-ą minutę pasižymėjęs Toni Kroosas ir 79-ą minutę įvartį pelnęs Marco Asensio.

„Inter“ ekipa liko antroje vietoje, o trečioje vietoje liko „Sheriff Tiraspol“ ekipa, kuri 1:1 lygiosiomis sužaidė su Donecko „Šachtar“ futbolininkais.

C grupėje be pralaimėjimų finišavo pirmą vietą užsitikrinusi Amsterdamo „Ajax“ ekipa, kuri 4:2 sutriuškino Lisabonos „Sporting“ futbolininkus.

Pastarieji C grupės kovas užbaigė antroje vietoje.

3-ioje vietoje liko Dortmundo „Borussia“, kuri 5:0 sutriuškino Stambulo „Bešiktaš“ futbolininkus.