2021.12.07 21:36

Čempionų lygoje – svarbi „RB Leipzig“ pergalė ir PSG žvaigždžių šou

LRT.lt2021.12.07 21:36

UEFA Čempionų lygoje „RB Leipzig“ ekipa sugebėjo pakilti į trečią A grupės vietą.

„RB Leipzig“ rezultatu 2:1 įveikė „Manchester City“ futbolininkus.

Dar 24-ą minutę Vokietijos klubą į priekį išvedė Dominikas Szoboszlai, o 71-ą minutę pranašumą padvigubino Andre Silva.

„Manchester City“ dėl pergalės galėjo pakovoti po to, kai 77-ą minutę atsilikimą sumažino Riyadas Mahrezas, bet visas kortas sumaišė Kyle`as Walkeris, kuris užsidirbo raudoną kortelę ir „Man City“ liko rungtyniauti mažumoje, o galiausiai liko ir be pergalės.

„RB Leipzig“ finišavo 3-oje turnyrinės lentelės vietoje ir tai leis komandai tęsti kovas Europos lygos atkrintamosiose varžybose. „Manchester City“ ekipa jau buvo užsitikrinusi pirmą vietą A grupėje.

Paryžiaus „Saint Germain“ ekipa jau buvo užsitikrinusi antrą poziciją, o grupių kovas užbaigė pergale 4:1 prieš Briugės „Club“ ekipą.

Pergalę PSG ekipai pelnė du dubliai – Kyliano Mbappe (2 ir 7 min.) ir Lionelio Messi (38 ir 76 min.). Beje, K. Mbappe prie vieno iš L. Messi įvarčių prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

Kaip praneša BBC, K. Mbappe tapo jauniausiu žaidėjų UEFA Čempionų lygoje pasiekusiu 30 įvarčių ribą ir tokiu būdu aplenkė savo komandos draugu L. Messi pasiekimą.

Vienintelį įvartį Briugės ekipai pelnė Matsas Ritsas.