Sportas

2021.12.07 15:11

Teisėją „sutartomis rungtynėmis“ peikęs „Borussia“ saugas sulaukė piniginės baudos

LRT.lt2021.12.07 15:11

Dortmundo „Borussia“ talentas Jude`as Bellinghamas nubaustas pinigine bauda už komentarus apie teisėją Felixą Zwayerį, skelbia „Sky Sports“.

F. Zwayeris teisėjavo rungtynėse tarp Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandų. Dvikova baigėsi „Borussia“ pralaimėjimu 2:3, o lemiamas įvartis buvo įmuštas nuo 11 metrų žymos.

Po rungtynių prieš televizijos kameras kalbėjęs J. Bellinghamas sukritikavo arbitrą ir priminė istoriją, kai jis 2005 metais buvo suspenduotas šešiems mėnesiams už dalyvavimą sutartose rungtynėse.

„Nieko kito negali tikėtis, kad didžiausiose Vokietijos futbolo rungtynėse dirba teisėjas, jau anksčiau baustas už dalyvavimą sutartose rungtynėse“, – pareiškė J. Bellinghamas.

J. Bellinghamo pasisakymai po rungtynių sulaukė audringos reakcijos Vokietijos žiniasklaidoje. Į situaciją sureagavo Vokietijos futbolo federacija, kuri futbolininko pareikalavo „kuo greičiau pakomentuoti savo viešus pareiškimus“.

Vokietijos futbolo federacija, sulaukusi atsakymo iš žaidėjo, jam skyrė 40 tūkst. eurų baudą, o jo elgesį pavadino „nesportišku“.

Kaip rašo „Sky Sports“, tiek „Borussia“ klubas, tiek pats J. Bellinghamas sutiko su bausme. Vokietijos ekipa baiminosi, kad žaidėjui bus skirta rungtynių diskvalifikacija, tačiau to išvengti pavyko.

Tiesa, J. Bellinghamui dar gali tekti pasiaiškinti su teisėsauga, nes dėl jo pasisakymų buvo gautas pareiškimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt