Sportas

2021.12.07 13:21

Karjeros baigti nesiruošiantis Ibrahimovičius: Milane tikiuosi likti visą gyvenimą

LRT.lt2021.12.07 13:21

Švedijos futbolo legenda Zlatanas Ibrahimovičius kol kas negalvoja apie tai, ką veiks po karjeros pabaigos. 40-metis futbolininkas save ir toliau regi futbolo aikštėje.

Z. Ibrahimovičius nuo 2020-ųjų sausio antrą kartą savo karjeroje gina „Milan“ komandos garbę. Praėjusiame sezone švedas įmušė 17 įvarčių, o šiame sezone pridėjo šešis.

Veteraną šį sezoną stabdo traumos, tačiau ir be jo „Milan“ sugebėjo užkopti į „Serie A“ čempionato viršūnę.

Jo sutartis su „Milan“ klubu baigiasi po šio sezono. Z. Ibrahimovičius tikisi, kad dar bent metams pavyks pratęsti bendradarbiavimą.

„Noriu žaisti, kiek įmanoma ilgiau, – teigė puolėjas. – Reikėtų paraginti „Milan“, kad su manimi pratęstų sutartį, nes aš pats tikiuosi čia likti visą gyvenimą. Vis dar yra neįgyvendintų tikslų, vienas tokių – antrą kartą laimėti „Serie A“.

Per daugiau nei 20 metų trunkančią karjerą Z. Ibrahimovičius žaidė Švedijos, Nyderlandų, Italijos, Ispanijos, Prancūzijos, Anglijos ir JAV klubuose.

Futbolininkas pripažįsta, kad su baime laukia dienos, kai teks atsisveikinti su profesionalo karjera: „Nežinau, ką veiksiu po futbolo, gal dėl to ir bijau sustoti. Vis dar turiu noro žaisti, nenoriu, kad ateityje reikėtų dėl kažko gailėtis“, – pridūrė futbolo žvaigždė.

Z. Ibrahimovičius, atstovaudamas tiek klubams, tiek nacionalinei komandai, iš viso sužaidė 967 rungtynes ir įmušė 570 įvarčių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt