2021.12.07 07:05

Po krepšiu dominavęs Sabonis padėjo „Pacers“ komandai nutraukti nesėkmių seriją

LRT.lt2021.12.07 07:05

Keturių pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (10-16) komanda.

D. Sabonio vedamas Indianapolio klubas namuose 116:110 (28:18, 30:29, 30:31, 28:32) įveikė Vašingtono „Wizards“ (14-11).

Aukštaūgis iš Lietuvos buvo rezultatyviausias „Pacers“ gretose. D. Sabonis per 35 minutes pelnė 30 taškų (11/14 dvit., 0/1 trit., 8/8 baudų), atkovojo 10, perėmė 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jam tai buvo 19-asis dvigubas dublis šiame sezone.

„Pacers“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Jau pirmajame ketvirtyje dviženklį pranašumą įgijęs D. Sabonio klubas jį išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos. Vienu metu „Pacers“ pirmavo 16 taškų persvara.

Lietuviui komandoje geriausiai talkino Carisas LeVertas, surinkęs 19 taškų ir varžovams išrašęs 3 blokus.

„Wizards“ gretose išsiskyrė Breadley Bealas, kuris į savo sąskaitą įsirašė 34 taškus.

Vašingtono klubui, žygiuojančiam penktoje pozicijoje, tai buvo trečias pralaimėjimas iš eilės. „Pacers“ toje pačioje konferencijoje užima 13-ąją vietą.

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (10 atk. kam.), Carisas LeVertas 19 (3 blok.), Malcolmas Brogdonas 17 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Chrisas Duarte 13, Oshae Brissettas 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 34 (4 rez. perd.), Danielis Gaffordas (8 atk. kam.) ir Kyle`as Kuzma po 14, Aaronas Holiday ir Montrezlas Harrellas po 11, Corey Kispertas 10.