2021.12.07 00:05

Nuostabus „Everton“ įvartis rungtynių pabaigoje lėmė pergalę prieš „Arsenal“

LRT.lt2021.12.07 00:05

Pirmadienį vakare Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“ komandų dvikova baigėsi 15-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

„Everton“ savo stadione po dramatiškos kovos 2:1 (0:1) palaužė svečius iš sostinės.

„Arsenal“ į priekį įsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai per pridėtą teisėjo laiką po Kierano Tierney perdavimo pasižymėjo Martinas Odegaardas.

Rezultatas tapo lygus 79-ąją minutę, kai savo įvartį galiausiai pasiekė Richarlisonas. Jis šiame susitikime kamuolį į vartus iš viso pasiuntė tris kartus, tačiau prieš tai du jo įvarčiai po anuliuoti po VAR peržiūros, užfiksavus nuošalę.

Rungtynių pabaigoje progų turėjo ir vieni, ir kiti, tačiau pergale džiaugėsi šeimininkai. „Everton“ stadioną į euforiją pasiuntė Demarai Gray`us, iš maždaug 20 metrų atlikęs smūgį ir nuo virpsto nukreipęs kamuolį į „Arsenal“ vartų tinklą.

„Everton“ klubui tai buvo pirmoji pergalė „Premier“ lygoje nuo rugsėjo 25-os dienos. Po jos „irisai“ pakilo į 12-ąją vietą.

„Arsenal“ po pralaimėjimo iš penktos pozicijos nukrito į septintąją.