2021.12.06 17:55

Rezultatyviai žaidęs Juškevičius atvedė „Parmą“ į pergalę VTB lygoje

LRT.lt2021.12.06 17:55

Pergalę VTB Vieningoje lygoje pasiekė Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (3-3).

Rusijos ekipa namuose 83:72 (22:11, 20:16, 27:20, 14:25) nugalėjo Zelionos Guros „Stelmet“ (1/7) klubą iš Lenkijos.

Į pergalę „Parmą“ vedė Adas Juškevičius. Gynėjas per 26 minutes įmetė 18 taškų (3/4 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Kitas Permės lietuvis – Eigirdas Žukauskas – aikštėje praleido 27 minutes, pelnė 12 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 14 naudingumo balų.

„Parma“ komandai, kaip ir A. Juškevičius, 18 taškų pridėjo Marekas Mejeris

Svečių gretose išsiskyrė Draganas Apičius, surinkęs 22 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius.

„Parma“ VTB lygoje, kurioje varžosi 12 komandų, užima septintąją vietą.