Sportas

2021.12.06 17:16

Teisėjo kompetencija suabejojusiam „Borussia“ talentui gresia nemalonumai

LRT.lt2021.12.06 17:16

Vokietijos futbolo federacija atlieka tyrimą dėl Dortmundo „Borussia“ futbolininko Jude`o Bellinghamo komentarų apie teisėją Felixą Zwayerį, rašo BBC.

F. Zwayeris teisėjavo rungtynėse tarp Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“. Dvikova baigėsi „Borussia“ pralaimėjimu 2:3, o lemiamas įvartis buvo įmuštas nuo 11 metrų žymos.

Po rungtynių prieš televizijos kameras kalbėjęs J. Bellinghamas sukritikavo arbitrą ir priminė istoriją, kai jis 2005 metais buvo suspenduotas šešiems mėnesiams už dalyvavimą sutartose rungtynėse.

„Nieko kito negali tikėtis, kad didžiausiose Vokietijos futbolo rungtynėse dirba teisėjas, jau anksčiau baustas už dalyvavimą sutartose rungtynėse“, – pareiškė J. Bellinghamas.

„Borussia“ po šių rungtynių F. Zwayeriui turėjo priekaištų dėl nepaskirto 11 metrų baudinio prieš Marco Reusą.

J. Bellinghamo pasisakymai po rungtynių sulaukė audringos reakcijos Vokietijos žiniasklaidoje.

Į situaciją sureagavo Vokietijos futbolo federacija, kurios Kontrolės komitetas išsiuntė laišką J. Bellinghamui ir pareikalavo „kuo greičiau pakomentuoti savo viešus pareiškimus“.

Vokietijos naujienų agentūra „dpa“ rašo, kad J. Bellinghamui gali tekti pasiaiškinti ir su policija, nes dėl futbolininko pasisakymų buvo gautas pareiškimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt