Sportas

2021.12.06 16:14

Blaževičius – apie ilgai lauktą šansą, Sabonio pamokas bei emocionalų Kalnietį

LRT.lt2021.12.06 16:14

#ŽalgirisOnAir tinklalaidė į svečius pasikvietė Mareką Blaževičių. 20-metis vidurio puolėjas šiame sezone sulaukia vis daugiau galimybių Kauno „Žalgirio“ komandoje ir jau spėjo tapti tvirtu rotacijos žaidėju, taip stebindamas ne vieną krepšinio aistruolį.

Prieš Lietuvos čempionų Eurolygos rungtynes su Vitorijos „Baskonia“ #ŽalgirisOnAir vedėjas Rytis Kazlauskas su aukštaūgiu turėjo valandos trukmės pokalbį.

Daug individualiai dirbantis M. Blaževičius pasakojo apie pasirengimą šiam sezonui, besikeičiantį kūną ir treniruotes. Būtent per jas vidurio puolėjas daug laiko praleidžia su treneriu Tautvydu Saboniu, kuriam buvo skirta visa šūsnis pagyrų.

„Būna, kad jis atsiunčia kažkokį vaizdo įrašą, dažniausiai savo brolio. Ten būna kojų judesiai, pozicijos užsiėmimas ir jis sako, kad man dar reikia tą pagerinti, liepia pažiūrėti, kaip daro jo brolis. Tai yra gerai, mes galime padiskutuoti“, – apie ryšį su Tučiu pasakojo M. Blaževičius, pripažinęs, kad treneris vis tik dažniausiai būna teisus.

Pokalbis ne kartą pasisuko apie patarimus nuolat dalijantį Mantą Kalnietį ir jo potencialą ateityje tapti treneriu. Į tą pačią temą pateko ir kitas ilgametis Kauno ekipos narys Artūras Milaknis.

„Aš manau, kad M. Kalnietis vieną dieną bus geras treneris, jeigu to pats norės. A. Milaknis irgi turi gerą krepšinio supratimą, jis būtų ramesnis nei Kalnas, būtų šaltesnio proto. M. Kalnietis tikrai būtų tas emocionalus treneris. Abu jie turi neįtikėtiną krepšinio supratimą“, – svarstė Marekas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt