Sportas

2016.11.28 10:57

Rusijoje iškritęs iš 12 aukšto žuvo šachmatų didmeistris J. Jelisejevas

BNS2016.11.28 10:57

Jaunas Rusijos šachmatų didmeistris Jurijus Jelisejevas žuvo iškritęs iš pastato 12-ojo aukšto, sekmadienį pranešė Rusijos šachmatų federacija (RŠF).

„Šiąnakt (naktį iš šeštadienio į sekmadienį) žuvo mano artimas draugas, puikus šachmatininkas ir analitikas, vienas talentingiausių mano pažįstamų žmonių Jura Jelisejevas. Jis mėgino perlipti iš lango į balkoną 12-ame aukšte, bet nukrito“, – federacijos spaudos tarnyba citavo didmeistrį Danijilą Dubovą.
 
RŠF išreiškė užuojautą J.Jelisejevo artimiesiems ir draugams.
 
Rusijos tyrimo komiteto Maskvos skyriaus vadovė Julija Ivanova sakė naujienų agentūrai „Interfax“, kad jos biuras tikrina šio incidento sostinės šiaurės vakariniame rajone aplinkybes.
 
„Lapkričio 26-osios vakarą, būdamas gyvenamojo namo Piatnickio plente bute, 20-metis jaunuolis mėgino perlipti iš 12-o aukšto lango į to paties buto balkoną, bet neišsilaikė ir nukrito. Nuo patirtų traumų jis mirė įvykio vietoje“, – nurodė ji.
 
„Nustatyta, kad bute buvo jo pažįstami, tapę įvykio liudininkais“, – sakė J.Ivanova ir pridūrė, kad pradėtas įvykio tyrimas.
 
2012 metais J.Jelisejevas tapo Rusijos šachmatų čempionu jaunuolių iki 16 metų atskyryje, o 2013 metais pelnė didmeistrio titulą.
 
Šiemet jis tapo pagrindinio Maskvos atvirojo šachmatų turnyro nugalėtoju.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.